Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Καρολίνα αν και καιρό στο στόχαστρο δεν είχε πιστοποιηθεί από τον NICK TRIVE. Μεγάλο χαμόγελο

Ήρθε λοιπόν η σειρά της και ξεκινάω για το απαράδεκτο χοτέλι του σταθμού Ν. Κόσμου που το Rich συνηθίζει να στέλνει τα κορίτσια του εντός των Αθηνών.Κεφάλι σε τοίχο!

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω έναν κορίτσαρο που πάνω στα 12ποντα με πέρναγε μισό κεφάλι. Με ένα όμορφο μπεζ μίνι φόρεμα, φρεσκολουσμένο και αρωματισμένο στην πένα. Έρωτας

Τι κάνεις εκεί πάνω της λέω? Να βγάλω τα παπούτσια με ρωτάει. Βγάλτα και κατέβα να σε φιλήσω. Μεγάλο χαμόγελο

Δυο κουβεντούλες και βουρ για μπανάκι.

Με περίμενε καθιστή στην άκρη του κρεβατιού και μόλις πλησιάζω γονατίζει πάνω στο κρεβάτι και με ξεκινάει στα γλωσσόφιλα. Κατεβαίνει στο στήθος μου και μου βγάζει την πετσέτα. Αρχίζει να χαϊδεύει την ευαίσθητη περιοχή και ο μικρός ανταποκρίνεται αμέσως.

Τόση ώρα μπαλαμούτιαζα πάνω από το φόρεμα. Το σηκώνω να απελευθερώσω την κωλάρα της και μου ζητάει να τη βοηθήσω να γδυθεί. Γυρνάει και της κατεβάζω το φερμουάρ, αποκαλύπτοντας την πλάτη με το τεράστιο ταττού.

Φιλάω πλάτη και λαιμό ενώ έχω κατεβάσει το μισό φόρεμα και παράλληλα χουφτώνω τα 2άρια φυσικά και στητά βυζιά της με τα piercing.

Την ξαπλώνω μπροστά και βγάζω και το υπόλοιπο φόρεμα αποκαλύπτοντας την φοβερή κωλάρα της με ένα ασορτί μπεζ μπραζίλιαν δαντελωτό εσώρουχο, που έμπαινε μέσα και διέγραφε ένα απίστευτο θέαμα. Έρωτας

Η πίπα της βαθιά με προσπάθειες dt, με αισθησιακό γλύψιμο του κορμού και των αρχιδιών. Σε πολύ καλό επίπεδο θα έλεγα, ενώ παράλληλα σε κοιτάζει με τα υπέροχα γκριζογάλανα μάτια της σαν χάσκι. Κουλ

Ανταποδίδω την περιποίηση αφού την ξάπλωσα ανάσκελα. Το κορμί ατελείωτο, επιδερμίδα βελούδινη και με ξανθό χνούδι σε κάποια σημεία. Μπούτια και κώλος πέτρα.Προσκύνημα

Οι στάσεις που ακολούθησαν πολλές. Ανταποκρίθηκε σε όλες καταπληκτικά, χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου.
Και το λέω, γιατί τελευταία έχω αλλάξει τακτική και επιδιώκω έναν καλό γύρο με πολλές εναλλαγές, σταματώντας συχνά όταν φτάνω στη κορύφωση, σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν που επιδίωκα 2 σύντομους γύρους.Γλώσσα

Οπτασία πραγματική να την έχεις στα 4 και να βλέπεις αυτόν τον κορίτσαρο να γεμίζει το κρεβάτι, πότε κάτω με σπάσιμο μέσης πότε στα ίσια να τεντώνει τα χέρια και να πιάνει το κεφαλάρι του κρεβατιού και πότε πάνω και να σε φιλάει με γυρισμένο το κεφάλι.

Το ίδιο και στο κουταλάτο.

Το τέλος με βρήκε μέσα της, ενώ είμαστε πρόσωπο με πρόσωπο και φιλιόμαστε με πάθος. Ματάκι

Είναι και πολύ καλό κορίτσι, με καλά αγγλικά, ομιλητική και πρόσχαρη. Γελάσαμε πολύ, με διάφορα.

Γατούλα πραγματική, κουρνιάζει στην αγκαλιά σου και σε χαϊδεύει όλη την ώρα.

Το μεγάλο γέλιο έπεσε στο τέλος, όπου ντύνομαι και δεν βρίσκω τη μία κάλτσα. Είχε πέσει κάτω από τα κρεβάτια από τις πολυθρόνες και έλεγε, δεν είναι δυνατόν να εξαφανίστηκε. Αφού κάναμε το δωμάτιο άνω κάτω, ξανακατεβάζω το παντελόνι και ήταν μέσα στο μπατζάκι.

Ανακεφαλαιώνοντας, η Καρολίνα είναι σούπερ για όσους επιθυμούν gfe καταστάσεις.

Αυτά προς το παρόν και σύντομα κοντά σας με νέες περιπέτειες.

Να είστε καλά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, rodriguez65, PSAXTIRI και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2016
Μηπως ρωτησες για πισω αν δινει ?? Οχι βεβαια οτι αμα ειναι φαση gfe οτι θα μετρησει και πολυ απλα κουβεντα να γινεται!
Επισης πιο χοτελι ειναι να κανουμε καβατζα απο τωρα ?
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σου έφεξε Νικοτρίβη Σπασίκλας
11 Φεβρουαρίου, 2016
Κώλο γιοκ το έκοψε κσι κόπηκε ΧαμόγελοΧαμόγελο
11 Φεβρουαρίου, 2016
Εξαιρετικά άμεση κριτική!!! Ναι!
11 Φεβρουαρίου, 2016
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τι μουναρος είναι αυτό !
11 Φεβρουαρίου, 2016
Τι κορίτσαρος ειναι αυτός ρε μάγκα και τι ατελείωτες ποδάρες???! Έρωτας Πεθαίνω. Μπράβο φίλε μου..
11 Φεβρουαρίου, 2016
Ένα και καλό στη 1 ώρα Νικ. Κουλ
11 Φεβρουαρίου, 2016
Θα ξαναρθει αμεσα? Χμμμ;Κουλ
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σε μελαχρινο οτι καλυτερο κυκλοφορει !!!Γλώσσα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9