Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνάντηση σε πολύ καλό ξενοδοχείο αλλα δυστυχως συνέπεσε με ενα συνέδριο με πολιτικούς και την παραμονή ενος προεδρου Ασιατικού κράτους οποτε περασα ενα σωρο ελέγχους για να φτάσω.

Πρωτη εικόνα θετική, γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια.Αγγλικά πολύ καλά,πολύ καλή συνενόηση.Απο σώμα καλό χωρίς τίποτα φοβερό,οντως χωρις κώλο.κατα την γνώμη μου στο πρόσωπο είναι ποιο ωραια στην πραγματικότητα απ'οτι στις φώτο , αλλα στο σώμα θέλει λίγο γυμναστική να σφίξει λίγο και το βυζάκι που ηταν φυσικό και καλό αλλα σε λιγο καιρό θα πάρει την κατιούσα.Στην κουβέντα ειναι πολύ καλή και ανετα την κυκλοφορεις για social time,ευτυχώς σε μένα δεν μου εφαγε τον χρόνο με πολύ κουβέντα(ισως καποιος να της το είπε).Ειναι πολύ GFE, ολο αγκαλίτσες και φιλάκια ,ουτε με γκόμενα σε πρωτο ραντεβού να ημουν.Ηταν πολύ καθαρή και ξυρισμένη οποτε την εγλυψα ανέτα.Στην πίπα ηταν ικανοποιητική,τα πήρε στο στομα αλλα μετά πήγε στο μπανιο(!;)στο σεξ εδειξε προτίμηση σε κλασικη στάση ωστε να κάνει αγκαλίτσες και φιλάκια με καλα βογγητά.Στα τέσσερα που την γύρισα δεν έδειξε να το ευχαριστιέται αλλα ουτε και γω μιας και δεν έχει φοβερό κώλο.γενικά πέρασα καλά, ή αυτη βελτιώθηκε ή εγω ειχα καιρο να πηδήξω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού