Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μακριά Μακριά Μακριά και πάλι Μακριά από την Adele.
Μου άνοιξε την πόρτα μια απεριποίητη 7 χρόνια μεγαλύτερη γυναίκα με πλαδαρό στηθος . Εδω φταίει το γραφείο, για τοις πολύ Photoshop φωτογραφίες .
Όπως και για το προφίλ που λέει OWO. Φτάνουμε μέχρι το σημείο λοιπόν να μου κανει πίπα . Ενώ πεντακάθαρος , με ρωτάει να βάλει προφυλακτικό . Της είπα πως στο site λέει OWO , τότε βγάζει ένα μπουκαλάκι να ψεκάσει το στόμα της και το εργαλείο . Εκεί μου πετφτει και ρωτώ τι ειναι αυτό;. Μου λέει , αντισεπτικο!!, Έλεος πια, που βρισκόμαστε , στο Ινστιτούτο Παστέρ ;.
Φεύγω αμέσως και στέλνω μήνυμα στο γραφείο . Τους απειλώ με αρνητικό review και το μόνο που εισέπραξα ήταν ένα sorry και 50 ευρώ έκπτωση στην επόμενη συνάντηση μου. Είχα και προηγούμενη κακή εμπειρία με αυτό το γραφείο άρα, ποτέ ξανά . Όλα έχουν ένα όριο και όλα πρέπει να έχουν και την ποιότητα που αρμόζει στο τίμημα. Το γραφείο αυτό ειναι από τα πιο ακριβά και έχει καταλήξει με το χειρότερο service και κοπέλες . Μακριά !!!!!!

HΓ. Καταφερε το γραφειο να μπλοκαρι το reveiw στο Εscortnews.eu. Αυτο τα λεει ολα!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, mixalis mixoy, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2016
Λοιπον μαγκες δεν μπορει καποιοι να λενε ακριβεις φωτογραφιες και καποιοι 7 χρονακια παραπανω.
Φορεστε γυαλια.Σεβαστειτε και εμας τους πιπινολατρες. Πας να αντικρισεις μια φρεσκια κοπελα και βλεπεις μια προ-μιλφ.
30 Ιανουαρίου, 2016
Έλεος πια, που βρισκόμαστε , στο Ινστιτούτο Παστέρ ;.

Προσκύνημα εγραψες τυπε Προσκύνημα
01 Φεβρουαρίου, 2016
Δίκιο έχεις . Το να σκας ένα σωρό λεφτά για μου ες είναι να τρελενεσαι. Ας μαζευτούν λίγο κάποια γραφεια
02 Φεβρουαρίου, 2016
... δηλαδη τυπε εσκασες 160 ευραιους και το μονο που εγινε ειναι να σου ψεκασουν το πουτσο και εφυγες ;;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4