Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επειδή οι απόψεις για την εν λόγο κορασίδα ήταν στο 50 - 50 είπα να δοκιμάσω ο ίδιος κ να σχηματίσω άποψη ..
Στα της εμφάνισης οκ πιπινακι κ με περίμενε ντυμένη όπως τησ ζήτησα λέω καλά πάμε στην αρχή ολα καλά στριπτίζ χαμουρεματα κτλ μόλις φτάνουμε στην πίπα 1 ξενερωμα τέτοια αεροπιπα ούτε σε βουλκανιζατερ....δε γαμεισ λεω ας συνεχίσουμε στο sex την πρώτη φορά όλα οκ βογγητά κτλ λέω πάλι άντε καλά πάμε .
Στο social μου προτείνει φέρει κ την φίλη της την meri σε πολύ δελεαστική τιμή κ μου σκάει ένα γιουβαρλάκι με ποδιά (βεβαία για τα γούστα κάποιων όπως πχ ο κολιτοσ μου μπορεί να είναι κ γαμώ αλλά καμία σχέση η κοπέλα με τις φοτο της)
Επειδή είχα τα κέφια μου λέω ασ κάτσει 2 ξενερωμα λεσβιακό του κόλου μόνο άγγιζε η μια την αλλη το ξεπερνάω κ αυτο κ συνεχίζω κ εκει που ειχα την lisa στα 4 κ είμαι έτοιμος για goal τραβιέται κ πάει στο μπάνιο κ με αφήνει με το πουλί στο χέρι αυτό είναι το 3 ξενερωμα κ στα καπακια έρχεται το 4 ξενερωμα 10 λεπτά πριν την λήξη μου λέει οτι πρέπει να φύγω γιατι περιμένει πελατη.
Για επικοινωνία ξεχαστετο αγγλικά απο λίγα εως τίποτα κ το κορυφαίο ολων φοράει σιδεράκια!!!


Υ.Γ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΙΤΟΓΥΡΑ......

Υ.Γ. ΕΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΕ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Gamikos
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, STAVROS6969, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2016
μακρια από μωρα δαγκωνουν και μετα μενεις μ τ πουλι στο χερι
28 Ιανουαρίου, 2016
Πως γίνεται να σ αφήνει στα κρύα του λουτρού λίγο πριν το γκολ? Αδιανόητο. Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
28 Ιανουαρίου, 2016
Για μαλακες προφανως αφου εδωσες 200 για να γαμησεις....Μαλακία
29 Ιανουαρίου, 2016
200 € είναι πάρα πολλά ρε φίλε για μια ώρα στο δωμάτιο. Να ήξερες πόσες ώρες πρέπει να δουλέψω, και όχι μόνο εγώ, για να βγάλω 200 €. Τέλος πάντων, δικό σου θέμα. Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4