Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα είμαι σύντομος γιατί έχω να γράψω και την κριτική της Shrima Malati από Παρίσι,Cytherea στο Las Vegas,Summer Brielle στο Los Angeles και τέλος Jynx Maze πάλι στο L.A

Λοιπόν μόλις είδα ότι έριξε το μισάωρο στο κατοστάρικο κ ενώ είχα γκαύλες βραδιάτικα,είπα να ρίξω έναν γρήγορα.
Δύο βυζιά στο 5 παρακαλώ!Αμέσως! Μεγάλο χαμόγελο

Έτσι λοιπόν έφτασα στο πεντάστερο όπου απο πίσω βρίσκονται τα στουντιάκια της πόλης μας.

Αρκετά παραπανίσια κιλά.Δεν θα την έλεγα σφιχτή σε καμία περίπτωση,αλλά λιγάκι πλαδαρή.
Έχει βύζους όμως και εκείνη τη στιγμή αυτό έψαχνα.

Πίπα δεν θυμάμαι να ήτανε κάτι το ιδιαίτερο παρόλο που το αναφέρουνε οι υπόλοιποι στις προηγούμενες κριτικές.
Όντως από μόνη της σου κάνει μια περιποιημένη βυζομαλακία.
Το γαμήσι τυπικό όπως έγραψαν κ άλλοι.
Δεν μου έμεινε κάτι να'χω να θυμάμαι.
Τελείωμα στο στήθος.

Κάπως απόμακρη,μάλλον της έβγαινε η ξινίλα που έριξε την τιμή,αλλά έπρεπε να προσαρμοστεί και αυτή στην πραγματικότητα.
Είχα πάντοτε την περιέργεια να την δοκιμάσω αλλά διακοσάρικο δεν έδινα με τίποτα με αυτές τις κριτικές.
Τώρα δεν μπορώ να πώ ότι με χάλασε με τα μισά για ένα μπαλάκι.
Ίσα για να ξελαμπικάρω.Ειδικά αν γουστάρετε βυζούμπες τόσο πολύ που κάνετε πέρα τα παραπανίσια κιλά.
Πάμε για τα μεγάλα ονόματα λοιπόν.
Μόλις μου περάσει και το jet lag θα κάτσω να γράψω Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2015
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, callahan, xaralaboss1 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2016
Σ'αυτην πρεπει να ειναι θαμωνας ο Φακιρης Μεγάλο χαμόγελο
15 Ιανουαρίου, 2016
" Θα είμαι σύντομος γιατί
έχω να γράψω και την κριτική της Shrima Malati από Παρίσι,Cytherea στο Las Vegas,Summer Brielle στο Los Angeles και τέλος Jynx Maze πάλι στο L.A "

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
F
fallokratis
15 Ιανουαρίου, 2016
Ένα σχόλιο μόνο: περιμένω με ανυπομονυσία τις κριτικές σου που ξεπερνούν τα στενά όρια της χώρας κι έχουν στενέψει κι άλλο λόγω της κατάστασης. Οι κριτικές σου αξίξουν μια ανάγνωση ακόμα κι ως ένα απλό πορνοπεριηγητικό μυθιστόρημα ή να αποτελέσουν ακόμα κι έμπνευση γι' άτομα σαν κι εμένα να επιχειρήσουν κάτι παρόμοιο. Απογοητεύτηκα από ένα σχόλιο σου για τη Jynx Maze και περιμένω αναλυτική κριτκή όπως και για τις υπόλοιπες. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3