Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Καρίνα την ξέρω από την εποχή που ήταν Αλίνα. Είχα μία μέτρια εμπειρία μαζί της αλλά είπαμε με τον κολλητό μου να τις πάρουμε μαζί στον ίδιο χώρο αφού αυτές ήταν διαθέσιμες την μέρα εκείνη.

Πήγαμε στο ξενοδοχείο και μας υποδέχτηκαν η Viktoria και η Karina. Έμεινα με την Karina επειδή ο φίλος μου γουστάρει το ξανθό.

Γενικά μέτρια η εμφάνιση, ψιλοειρωνική η επικοινωνία της και τυπικό γαμήσι με ιδιαιτερότητα ότι στον παίζει ανάμεσα στα βυζιά της και στο χύσιμο της αρέσει να τα ρίχνεις στο πρόσωπο και να τα πασαλείβει στην μάπα της pse style.

Έχει σφιχτό κορμί και σχετικά ωραίο κωλαράκι, σε αντίθεση με την φίλη της.

Η πίπα της σχετικά καλή και τα στησίματα της amateur. Δεν θα την προτιμήσω ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2015
Πάντως επειδή στο χώρο του αγοραίου ερωτα είμαι και εγώ αρκετά χρόνια, εχω να πω ότι είναι πραγματικά κοροιδία να δίνεις 350 ευρω σε αυτές τις δύο, οι οποίες δεν είναι και τίποτα μοντελοειδή, το αντίθετο μάλιστα. Σιτεμένες είναι που ξέρουν τη δουλέια καθώτι χρόνια στο κουρμπέτι. Τα 350 τα εχω δώσει και γω μια φορα στο τέλος αισθάνθηκα πολύ μαλάκας. Τέλοσπάντων τα γράφω μπας και σωσουμε κανέναν. Τελικό συμπέρασμα αν το ψάχνεις καλά μπορείς να βρεις περιπτώσεις απείρως καλλίτερες από τις μαντάμ και με πολυ πολυ λιγότερα χρήματα. Μέχρι και σε μασαντζίδικο μπορείς με 120-140 να κανεις ντουέτο, στο ιδιο στυλ με αυτες και να περάσεις και καλλίτερα και με λιγότερα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1