Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 13 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπόν μετά την σχετική ξενέρα από lucie(απόγευμα) δεν κρατιόμουν λέω για morgan(βράδυ βράδυ). το κορίτσι ψηλο και όμορφο. ρόγα τούμπανο και βεβαιώνω ότι δεν είναι από παγο. απαλή επιδερμίδα, πιασίματα με καλές αναλογίες και very good services. όταν άλλες χτυπούν 500αρια και εξτρα τους κώλους αυτή τα δίνει όλα. φορόυσε ένα τιγρε φόρεμα. την έκλεισα το βράδυ(σόρρυ για τον προηγούμενο που θα την είχε για dinner) για 3 ώρες.και ενδιάμεσα θα βλέπαμε. συζήτηση και βουρ στο ψητό . γλύψιμο πρωτα από εμένα και τις τον δίνω για πίπα καθώς είχε το κεφάλι της στο μαξιλάρι. γουστάρει να της βάζουν δάκτυλα(σε μένα τουλάχιστον δεν είπε όχι.πίπα βαθεια με γρήγορους ρυθμους. 69 μυρωδάτο και δακτυλοσκόπιση των 2 τρυπών. την ξάναβάζω στο μαξιλάρι και οταν τελείωνα δεν άφησε σταγόνα χαμένη(ε άντε μια στα βυζιά που της το έδωσα και τα πήρε και αυτά).στο σεξ από βάλτε την από πάνω χοροπηδάει τρελά και το ευχαριστιέται. ενέργησα και εγώ βέβαια. στάση πλάγια με άνοιγμα τα πόδια της βογγούσε, το ιδιο και doggy.λίγη ξεκούραση γιατι την πέθανα όταν ήμουν από πίσω. χαδακια φιλια και ξανά από πάνω αυτή τρελο χοροπηδημα. ε λέω τώρα κωλαράκι. σημειωτέον και στις 2 τρύπες προεργασία από μένα πάντα με ευχαριστηση της δακτυλάκια.τούρμπο η κοπέλα. πάλι άπό πάνω τα ίδια με τάσεις να λιγύζει την μέση της και εγώ να την τραβάω για της πιπιλίζω τις ρόγες και να την φιλάω. προσπαθει για να με τελειώσει στο στόμα της αλλά ξάνα στο κωλί με doggy. ιδρώτας και ουφ ουφ. τελικά τα ξαναπήρε φουλ. φαινόταν την κούρασα και εγώ δεν είχα κάτι άλλο να σκεφτώ και σαν καλή νοικοκηρά μου λέει η ίδια να αν θέλω να σταματήσουμε και να πληρώσω για 2 ώρες. σημειωτέον ότι δεν κοιτούσε το ρολόι και μιλήσαμε στο τέλος λίγο παραπάνω(βέβαια ήμουν οτελευταίος και έφευγε το πρωί). όχι σαν μερικές που σε πετάνε μόλις τελείωσει η ώρα.προσωπικά θα έλεγα να την προτιμήσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού