Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήρθε η κουκλάρα και σεξουλιάρα tommy steel αλλά εγώ προτίμησα να δοκιμάσω την lucie. Ωραίο μαυρισμένο κοντό σώμα με ώραιο πρόσωπο αλλά πολύ gfe. Την έκλεισα για 3ώρες και μισή αλλά δεν της άρεσε. κουκλί γλυκό αλλά καμία σχέση με την φίλη της τη tommy. Αρχίζουμε με χαδάκια αλλά πρώτο μείον όχι φιλιά. Τσιμπούκι καλό αλλά χρησιμοποιούσε χέρια και πολύ φτύσιμο. ενώ της tommy είναι άλλο πράμα. 69 σχετικά καλό με τάσεις να έρχεται από πάνω σου για λίγο και το τονίζω και να κάθεται στο πρόσωπό σου. Πρώτη κατάθεση τα πήρε αλλά τα έφτυσε αμέσως στο μπάνιο. Συζήτηση και μεγάλο μείον όταν τελειώναμε τις στάσεις έκανε τσιγάρα και έπαιζε με το λάπτοπ της. μια δυο στάσεις ,δεύτερη κατάθεση και πάλι τα ίδια-καρέκλα και msn-. Στάση σε doggy δυνατά και προσπάθησα να της τα δώσω στο στόμα αλλά δεν είχα διάθεση πλέον και δεν. Μου παραπονιόταν κιόλας για το τρίωρο και το καναμε 2,5 ώρες αλλά το ήθελε τρίωρο. Καλά πως γίνεται ραντεβού με 3,5 ώρες και όχι 2,5 γαμώ τη μου.τελικά καλύτερα με tommy και πάλι tommy. Μάλιστα δεν ήθελε Τρίτη φορά η lucie και δεν με πίστευε ότι η tommy η φίλη της είναι ανοιχτή σε όλα και το κάνει και περισσότερες φορές.πολύ μιξιάρικο τελικά και δυστυχώς για μένα χάσιμο λεφτών. ΔΙΑΦΩΝΏ με τον προηγούμενο για τις υπηρεσίες. αν συνέχεια αδιαφορεί για τον πελάτη και κάνει chat την ώρα της δουλειάς δεν σ'εβεται τον πελάτη. ήταν η πρώτη φορά που μου έτυχε κάτι τέτοιο, όλες τις άλλες κακές στιγμές έφευγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού