Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειπα και εγω μερες που ειναι να κανω ενα δωρο στον ευατο μου και κοιτωντας τι κυκλοφορει στη πολη και διαβαζοντας κριτικες ειπα να επισκευτω το εν λογω καλικατζαρακι.Μπαινοντας στο δωμα τρωω τη πρωτη ξενερα βλεποντας τη μολις να εχει βγει απο το μπανιο με τα μαλλια βρεγμενα και ενα φουστανακι του κωλου.Αφου ειπαμε τα προκαταρκτικα και επεσε το μαρουλι βγαινοντας εγω απο το μπανιο παιρνει το λιπαντικο βαζει στο καπακλιδικο μουνακι της απλωνει και στο σωμα (οπα λεω κατι δε παει καλα)παω να τη γλειψω στα βυζακια της μου ερχετε η φραουλα στο στομα.Κοριτσακι μου αμα ηθελα να φαω φραουλες ετρωγα Μανωλαδας οχι durex . Χαίδευω τη φουσκωτη της κλειτοριδουλα καλα μεχρι εδω παω να βαλω δαχτυλο ποναει και μου απωθει το χερι αντε λεω ας παει κι αυτο αρχιζει μια ρηχη πιπα με χερι τη στριμωχνω αρχιζει να ψωλομπουκωνει στο 5λεπτο παιρνει προφ. ανεβαινει απο πανω αλλα δεν καθεται καλα δεν τον κουμπωνει δειχνει να ποναει τη γυριζω ιεραποστολικο ,της σηκωνω τα ποδια και βαραω αλλα τραβιεται συνεχεια για να μη κουμπωσει καταθεση μπας και στο 2τερο γυρο αλλαξουν τα πραγματα.Αφου ηπιε 2 ποτηρια κρασι ηρθε μονη της για το β ημιχρονο πιπουλα καλη γλυψιμο αρχιδιων μετριο δεν καραμελωνει και δεν γλυφει ολη τη διαδρομη μεχρι και το πισω συστημα.οταν το αναβατορι εφτασε στα ψιλα τη σστηνω στα 4 αρχισε να μου διπλωνεται και να φυρναει σα σαυρα για να αποφυγει τη βαθια διυσδειση της κλεινω τα ποδια ανεβαινω απο πανω βαραω αλυπητα προσπαθει να αποφυγει στριμωχνεται στο προσκεφαλο του κρεβατιου προσπαθει να παρει στροφη τη παω γαμιοντας κανοντας το γυρο του κρεβατιου αντε λεω δε στρωνει καταθετω στο προσωπακι της αδιαμαρτυρητα και ληξη αγωνα.Συμπερασματικα ειναι ενα κοριτσακι στη φατσα αδιαφορο καμμια σχεση με http://www.youngbeautifulart.com/portfolio-item/alisa-g/ με λεπτο σφιχτο σωματακι μικρο και σληρο βυζακι ωραιο νινακι με φουσκωτη μπιλιτσα στον αγωνα δε σου λεει οχι αλλα εσυ δε πας για να την τιμωρησεις πας για να περασεις καλα .Δε σου βαζει μια καυλα μια πουτανια να ανεβαινει πανω να κανει στριφογυριστα και κοφινατα να στηνει το πισω συστημα και να φαινεται σαν πανσεληνος η ροδελα και το νινακι να βογγαει απο καυλα(εστω και ψευτικα)και οχι απο πονο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
miraz2000
Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
20
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, brdlust, airfather και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2015
χαχαχαχαχα!! εξαιρετη περιγραφη.
24 Δεκεμβρίου, 2015
χαχαχαχα!!! εξαιρετη περιγραφη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2