Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H ημερομηνία είναι ενδεικτική..
Συνάντηση με τη Violete σε κεντρικό ξενοδοχείο των Αθηνών( περιοχή με δύσκολο παρκινγκ)το βράδυ αμέσως μετα τη δουλειά.
Ή κορασίδα εντυπωσιακή στη εμφάνισή της, πανύψηλη , με πολύ ωραία φτιαγμένα στήθη , που ήθελες όλο να τα πιπιλάςΜατάκιΓλώσσα
Στο πρόσωπο εμένα μου άρεσε, απλά μου φάνηκε λίγο άβαφη, και φαινόταν ότι είχε νεανικό προσωπάκι που μόλις είχε ξεμπερδέψει από τα μπιμπικάκια του.
Πολύ εκφραστική, καλη προσπάθεια στη πίπα της , και ο τρόπος που σε κοιτάζει όταν στον ρουφάει..
Και τις 2 φορές έβγαλε κραυγές έντονες, που ήταν μαλλον υπερβολικές..
ειδικά όμως στο πισωκολλητό , το μικρό της κωλαράκι ήταν όλα τα λεφτά , το οποίο όμως δεν μπορείς ούτε να το δακτυλοσκοπήσεις ούτε και να το εκπορθήσεις.Απλά η θέα ήταν πολύ ωραία.
Στο social τώρα, το κορίτσι το προσπαθεί πάρα πολύ, οπότε και με την πολύ καλή διάθεση που βγάζει όλα τα προβλήματα ξεπερνιόνται.
Μου είπε ότι είναι 22 έτων, και ότι αυτή θα είναι μάλλον η τελευταία της φορά, και θα επιστρέψει στην Αγ.Πετρούπολη( Δημητράκη ακούς??)
Κάτι μου λεει όμως ότι θα γλυκαθεί και θα μας ξανάρθει..
Θεωρώ ότι θα την ξανασυναντούσα αν ερχόταν και πάλι, όχι άμεσα αλλά μετά από καιρό. Θα πρέπει να βελτιώσει αρκετά το social της στο κομμάτι των αγγλικών πάντως. Μακάρι να είναι έτσι ευδιάθετη για όσο καιρό κάνει τα tours της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
228
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού