Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές μιας και ότι έχω δοκιμάσει είναι μετά απο προσεκτικό ανάγνωσμα των κριτικών και πάντα έμενα ευχαριστημένος. με τούτη εδώ δεν ξέρω πως την πάτησα, λίγο η φωτογραφίες λίγο οι καύλες ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης που είχα απο το πρωί με οδήγησαν να προτιμήσω την Αμάντα απο την Λένα. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Money MouthMoney MouthMoney Mouth
η συννενοηση με το γραφείο άμεση, με το που φεύγω απο τη δουλειά πηγαίνω στο ξενοδοχείο του ρωσοπόντιου ιδιοκτήτηΓλώσσα. Μπαίνω μέσα και όντως η κοπέλα είναι ψηλή και εντυπωσιακή με τεράστιους βύζους που ασφυκτιούσαν στο εσώρουχο που φορούσε. Η φάτσα είναι ίδια(καλή!), απλά έπεσε λίγο airbrush στο photoshopMoney MouthMoney MouthMoney Mouth μειονέκτημα ξεκάθαρο ο απόλυτα σιδερωμένος κώλος. Τα πρώτα δευτερόλεπτα εντυπωσιασμού επισκιάστηκαν το απο άπειρο baby oil που έχει βάλει σε όλο της το σώμα το οποίο γυάλιζε λες και ήταν ασημικό. είπα οκ βυζάρες καλή φάτσα θα παραβλέψω το γυάλισμα. ξεκινάει μια φτωχή απόπειρα social που επικεντρώθηκε απο την πλευρά της στο πόσο καλό είναι το γραφείο για το οποίο δουλεύει...τέλος πάντων την άκουγα όσο γδυνόμουν και μπήκα στο ντούζ. με το που βγαίνω είχε προτάξει τις βυζάρες και με κάλεσε στο κρεβάτι και εκεί αρχίζει και χαλάει όλη η δουλειά. πάω να γλύψω το βυζί τίγκα στο baby oil, σκατά πάω για φιλί, κάτι το οποίο περήφανα αναγράφει στο news και πετάγεται σαν να την χτύπησε ρεύμαΜαλακίαΜαλακία do you smoke, λέω ναι....σε παρακαλώ αν θέλεις φιλί χρησιμοποίησε το Listerin ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία καλά λέω πάμε παρακάτω.
της λέω πάρε μια καλή πίπα για να ξεκινήσουμε και ισα ισα που ακούμπησε το πούτσο και έπαιζε με τη γλώσσα. καλό δε λέω για παιχνίδι αλλά η ώρα περνούσε και έκανε μόνο αυτό....πίεζα για κανονικη πιπα και συνεχώς αντιστεκόταν...ε ρε πούστη μου λέω ξεκίνα να κλαίς τα 200 τώραααααα. την βάζω να ξαπλώσει και συνεχίζω να την πιέζω και ξαφνικά την χτυπάει πάλι το ρεύμα do you want to cum in my mouth, εννοείται λέω, 50 euro plzΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! την ώρα της πιπας ρε φίλε έλεος. της λέω πουθενα δεν το διευκρινίζει αυτό και το γραφείο δεν μου είπε κάτι αλλά επέμενε...και ήθελε τα 50 εκείνη τη στιγμή.....ξεκόλα της λέω θα χύσω στα βυζιά σουΘυμός συνεχίζουμε την αερόπιπα και ξανα τα ίδια....3 φορές ρε φίλε σταμάτησε για να μου πει do you want to come in my mouth? δουλειά δεν γίνεται λέω και με το ζόρι πιάσαμε φουλ στύση. η αεροπιπα συνεχίστηκε με εμένα να πιάνω τις βυζάρες της μπας και χύσω....την ξαναχτυπάει το ρεύμα και μου λέει easy i am a person.... τραβαω ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία τελειώνω και ντύνομαι σε χρόνο dt. το βούρλο άρχισε πάλι να κάνει social και να μου λέει πάλι τι καλό γραφείο είναι αυτό που δουλεύει.... overall tragic, μακριά, έλεος δεν έδινα καλύτερα 100 στη Λία απο το fever σαβούρι μεν αλλά θα πηδούσα καλά ΓλώσσαΓλώσσαΕμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2015
με λιγα λογια μαστορα δεν γαμησες; πληρωσες για να τον παιξεις πανω της;
απαραδεκτη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1