Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λοιπόν μέτα από τις συναντήσεις με angelica kai karolina από swedish harmony, λέω να δοκιμάσω την crystal. το προφίλ της όταν ήρθα στην αθήνα δεν είχε κώλο και το σκεφτόμουνα. τέλος πάντων μετά από λίγες μέρες βάζει και κώλο και χαρά μου την κλέινω για δυωράκι. συννενόηση πολύ καλή και βουρ για χοτελι. πάω στο δωμάτιο μου ανοίγει και βλέπω ένα μικροκαμωμένο ξανθό μωράκι με γλυκια φάτσα να με φιλάει και να μου πιέζει τα βυζο-τούμπανα στο στήθος μου. μπάινω μπάνακι με περιμένει με λίγα διαφανες εσώρουχα και άρχίζουμε χαδάκια , γλωσσόφιλα και άλλο που δεν ήθελε τον αρπάζει και τον ρουφάει. καλή τεχνική, και αν την βοηθήσεις για pse μπροστάρει. 69 , γλύψιμο εκ μέρους μου και λίγο δακτυλάκι μέχρι να σπαρταράει. ξάνα πιπα, της αρέσει πολύ, και ανεβαίνει με προφ φυσικά από πάνω μου. δυνατή στο πήδημα και εγώ την τραβάω να την φιλάω και να την σφυροκοπάω την γυρίζω ανάποδα με τα πόδια της στα γονατά μου και κραυγάζει. εγώ από σηκωτος αυτή αγκαλιασμένη πάνω μου και πάλι σφυροκόπημα, μέχρι και αλλάγή τρύπας σε όλες τις στάσεις στυλ πορνο, και γυρνάει και μου λέει οτί ξέρω πολλές και οτι δεν κουράζομαι. την είχα ψοφήσει μιλάμε αλλά αυτή εκεί , πίπα και συνεχές γαμήσι. ειδικά ο κώλος της και τα τουμπανα βυζιά της είναι ότι καλύτερο της αγοράς. την πηδάς γρήγορα, δυνατά και αυτή κραυγάζει, δαγκώνει και θέλει κι άλλο.πολύ καλό VFM. φυσικά 3 φορές τα σκάγια πηγαν λαρύγγι και κάποια τα έφτυσε. της αρέσει αυτό που κάνει πάντως.άσε που βάζεις και δάλτυλα και χύνει άπειρες φορές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού