Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μικρό είναι ένα τρελό λαχταριστό πιπίνι Προσκύνημα

Μπήκα στο δωμάτιο ενώ ήταν πίσω από την πόρτα για να μην φαίνεται ανοίγοντάς την (?) τέσπα

Την βλέπω μετά να περνάει από μπροστά μου για να κάτσουμε στο δωμάτιο και παθαίνω πλάκα από την εμφάνιση, την φρεσκάδα που ανάβλυζε και την σφριγηλότητα του κορμιού. Το δε πρόσωπο είναι σπάνιας γλύκας προστυχο-ειρωνικο κάτι.

Χωρίς ιδιαίτερες συστάσεις άρχισα να την χουφτώνω στο όρθια και ταυτόχρονα να ξεκουμπώνω την ζώνη. Αντιλήφθηκε την φάση και γονατίζει όπως θα έπρεπε να κάνει κάθε σωστή κοπέλα στην ηλικία της και αρχίζει με βαθιές βουτιές του πούτσου μου στο στόμα της, διαρκείας και συνεχείς. Σάλιωμα της περιοχής, ρούφηγμα τα μπαλάκια και ξανά. Η επαναλαμβανόμενη κυκλική διαδικασία και βλέποντάς την ομορφιά αυτήν να σου τον εξαφανίζει μου δημιούργησε αισθήματα υποχρέωσης να της το ανταποδώσω.
Στα τέσσερα λοιπόν και γλύψιμο μία στο μουνί και δυο στον κώλο που τον είχα στοχεύσει άλλωστε. Η περιποίηση μου είχε άριστα αποτελέσματα ως προς την ικανοποίηση της και ήμουν σίγουρος ότι το μωρό θα μου τα δώσει όλα. Μία γρήγορη πίπα για να στρώσουμε κεφάλι πάλι και βούρ για εισβολή. Επειδή με 2-3 στάσεις είχε περάσει η ώρα και έπρεπε να πετύχω και τον στόχο μου που δεν ήταν άλλος από το όμορφο κωλαράκι της την στήνω αναλόγως και κάνω ντουουου.

Please baby i'm not ready today. Next time. Pleaaase...

Φτου ρε πούστη μου!

ΟK Baby no problem next time - next year

και τα πράγματα τελείωσαν όπως άρχισαν. Πίπα γονατιστή και τελείωμα στο στόμα με τύψεις ζωγραφισμένες στο πρόσωπό της (νομίζω δήθεν και καλά)

Επειδή το μικρό είναι κουκλί και έχει πολύ μέλλον μπροστά της θα την ξαναδώ όταν έρθει. Άλλωστε μου έχει μείνει η σουφρίτσα της στο μυαλό μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2015
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
28 Νοεμβρίου, 2015
Ντροπή
Ελα Προκοπη το καταλαβα. Εβαλα απο λαθος Ναι στο Πρωκτικο απο ταχυτητα.
Λαθος
Επρεπε να εχει και επιλογη : Θα ηθελα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2