Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ευκολη συνεννοηση με 3-4 μηνυματα και συναντηση σε κεντρικο ξενοδοχειο. Ζεστη υποδοχη απο την κοπελα με αρκετο social time. Στα της βαθμολογιας: προσωπο 8, σωμα 8,5 ,επικοινωνια 10, συμμετοχη 10 με τονο. Προσωπο οχι σαν αυτο στις εικονες, δηλαδη ωοειδες σχημα με λαγνο βλεμμα, αλλα γλυκο στρογγυλο, κλασσικο βαλτικου τυπου. Το λατρεψα και ετσι. Σωμα ομορφο, οχι λογο πιλατες και gym αλλα το οτι ειναι μολις 19 και δεν εχει προλαβει ο χρονος να περασει ακομα απο πανω της, φρεσκαδουρα κορμακι με κωλαρα και γλυκους βυζους με ροζ ρωγα(ρουφαγα, ρουφαγα και δεν χορταινα). Επικοινωνια, καλα αγγλικα. Συμμετοχη, ωχ θεε μου, τι ηταν παλι αυτο, τα εδωσε ολα η δεσποινιδα. Ισως να βοηθησε το οτι ημουν και γω καθαρος, λαμπικο και πιπινι του γαλακτος σαν αυτην, και οχι κανας λιγδιαρης, βρωμογερος που θελει να γευτει την νεανικη 19χρονη σαρκα της.
Στα του αγωνα. Μαυρα σεξι εσωρουχα που αφηναν ακαλυπτα τα κωλομερια της για πολυ χουφτωμα. Ξεκινημα με φιλια, πολλα φιλια παθιασμενα με γλωσσα, γλωσσα και παλι γλωσσα. Μου βιασε το στοματακι μου(με την καλη εννοια). Γλειψιμο και φιλια σε ολο μου το κορμι, πιπα ακα, βαθια, καυλωτικη, εντονη, υγρη(χωρις υπερβολες και σαλιοφτυσιματα, κατι που δεν τα γουσταρω αλλωστε). Πολυ, πολυ περιποιηση της γυρω περιοχης, ρουφηγμα και γλυψιμο στα αρχιδια μεχρι κατω, πολυ κατω, σχεδον φαση rimming χωρις να το εχω ζητησει extra service. Sensitive μου λεει, I 'm shaking baby της απαντησα. Ετρεμα κυριολεκτικα σαν ψαρι εξω απ' το νερο. Στα του sex, 2 γυροι(ηθελα και τριτο αλλα ειχαν μεινει μονο 5 λεπταΛύπη) με πολλες στασεις, αξεχαστες δυο. Οταν την εβαλα να κατσει πανω μου, με γυρισμενη πλατη αυτη και μενα καθιστο στην ακρη του κρεβατιου, να την βλεπω να κοπανιεται πανω στον πουτσο μου απο τον καθρεφτη και γω ταυτοχρονα να χουφτωνω τις βυζαρες της. Και στα τεσσερα, δυνατο σφυροκοπημα με θεα την κωλαρα της, και αυτη να βγαζει καυλωτικες κραυγες ικανοποιησης, στην ενταση και στον βαθμο που εγς ηθελα να ακουω. Ocean με επνιξες στην καυλα του ωκαιανου γλυκα. Ενα αρνητικο, παρολο που ηταν πεντακαθαρη, το μουνι της ειχε το αρωμα λαστιχο του προφυλακτικου (το πλενουμε και το μουνι μας, καλα κουκλα). Τελος και σχετικα με το θεμα υγειας που ειχε προκυψει, αυτα που ηθελα να τα δω, τα ειδα και εκτιμηθηκε αναλογως η κατασταση. Απο μενα μια χαρα.
Συμπερασμα: Here I am and you are my rocket queen
I might be a little young but honey
you always dance in my dreams.Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
jupriest
Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού