Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Bianca είναι μουνάρα, καυλιάρα, κοντοπουτανάρα, ερωτιάρα!

Από τότε που είχα δει τις φώτος της ήθελα να τη συναντήσω. Έκλεισα τη συνάντηση μαζί της για 2 ώρες, πρώτο πρωινό ραντεβού στις 11.

Η Bianca είναι ένα μινιμάλ μωράκι που στο κρεβάτι τη χειρίζεσαι άνετα! Στο δωμάτιο ήταν γεμάτη όρεξη, μουσική και χορός ακόμη και κατά την ώρα που κάναμε ιεραποστολικό!

Δεν λέω ότι έχω πάει με αμέτρητες γυναίκες αλλά πρώτη φορά μου έτυχε να τελειώσω 4 (!!!) φορές σε κάτι περισσότερο από ΜΙΑ ώρα!!!

Ακόμη και η ίδια δεν το πίστευε. Από ότι μου είπε πρώτη φορά της έτυχε κάτι τέτοιο.. Αλλά ήμουν αγάμητος καιρό και συνεχώς μέσα στη καύλα με τέτοιο μουνί! Ξεκίνησε με ένα τέλειο τσιμπούκι και τελείωμα στο πρόσωπο. Μετά το κάναμε στο μπάνιο. Πριν το μισάωρο ήμασταν πάνω στο κρεβάτι για να έρθει η 3η κατάθεση λίγο πριν την 1η ώρα. Στη συνέχεια στον καναπέ και πάλι στο κρεβάτι για τη τέταρτη κατάθεση. Το τι έγινε και πόσο ωραία πέρασα δεν περιγράφεται! Το καλό με το σωματάκι της Bianca είναι ότι εύκολα κάναμε και στάσεις στα όρθια και να την κρατάω πάνω μου.

Μετά τη 4η κατάθεση και αφού έμεναν ακόμη 45 λεπτά, καθίσαμε και μιλούσαμε για τη ζωή μας και παραγγείλαμε και φαγητό καθώς δεν είχε άλλο ραντεβού και ήταν μεσημέρι!

ΥΓ.: Στη βαθμολογία δεν μπόρεσα να βάλω σε όλα 8,9,10 λόγω συστήματος!
ΥΓ2.: Η πιο ακριβή αλλά χαλάλι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
280
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
20
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, RickX5, npap2

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2015
Φιλαρακι μηπως μετρουσες τις φορες που μπαινοβγαινες....? Καπέλο
Z
z4
20 Νοεμβρίου, 2015
τεσσερις φορες σε 1 ωρα κοψε κατι ρε μεγαλε
S
swadow
21 Νοεμβρίου, 2015
Παιδιά είμαι 25 ετών.. και σας προκαλώ αν ποτέ πάτε μαζί της ρωτήστε την για αυτό το περιστατικό στο ξενοδοχείο Μιράντα στη Γλυφάδα! Δεν νομίζω να είχε άλλον που να την έκλεισε 2 ώρες (με σκοπό να τελειώσω 4 φορές) και να τελείωσα και τις 4 μέσα σε 1 ώρα! Θα το θυμάται σίγουρα αφού κι αυτής της έκανε εντύπωση! Εξάλλου πάντα στο 2ωρο κάνω τουλάχιστον 3 γύρους..
21 Νοεμβρίου, 2015
Μπράβο φίλε! Άστους να λένε τους άλλους που δε μπορούν. Άξιος!
21 Νοεμβρίου, 2015
φιλαρακι αξιος,μονο να πινεις πολλα υγρα να μην καψεις το καυλι σου.
21 Νοεμβρίου, 2015
Δηλαδη εσυ φιλε γεμιζεις μπουκαλι.
Β
βορδελογυρισμένος
22 Νοεμβρίου, 2015
βρε μια χαρά μπορούμε αν δεν την έχουμε παίξει πιο πριν και αν είμαστε κάτω των 27...
22 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πες τα ρε φίλε.. δεν λέω ότι θα είμαι έτσι σε 10 χρόνια.. αλλά στα 25 αγάμητος για πάνω από μήνα και να την έχω παίξει πριν 5-6 μέρες η πρώτη εκσπερμάτωση πάει στο στόμα με το πρώτο τσιμπουκάκι! Και παραμένεις καβλωμένος για να συνεχίσεις αμέσως.. Γλώσσα
23 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου λέω μετα βεβαιότητας ότι με τις ίδιες συνθήκες αγαμίας αν σου κάνει κλικ το μωρό πάλι έτσι θα είσαι...Μπορεί να χρειαστείς το ΕΚΑΒ μετά αλλά μια φορά θα σου τύχει...πάντα τέτοια τύπε...Ναι!Ναι!Ναι!
23 Νοεμβρίου, 2015
Εχετε μαλλον ξεχασει πως ειναι οταν εισαι 25 χρονων!!! Γερο-μύστης
Αξιος μικρε!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2