Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν είχα σκοπό να γράψω..γιατί μου φαίνεται πώς ίσως ακόμα και αυτά τα αρνητικά που έχω να πώ να αποτελέσουν και διαφήμιση στο τέλος για την συγκεκριμένη μιας και ούτε καν προφίλ δεν είχε στο bou,ζήτησα να ανέβει λοιπόν το προφίλ της για να γράψω την εμπειρία μου..

Δευτέρα βράδυ 12 τα μεσάνυχτα,κ αντί να αρχίσω να ετοιμάζομαι για ύπνο έστειλα στην τύπισσα...
Είδα ότι δεν είχε καν verified photos..οπότε λέω ας πάω είτε να βγάλω λαβράκι είτε να αποκαλύψω την απάτη.
Συμφωνούμε για τις 01:30..αν κ λίγο μετά μου ζήτησε να το κάνουνε 02:00.
Όπα,σκέφτομαι αυτή τελικά είναι πιό νυκτόβια από όσο περίμενα.

Σηκώνομαι από το κρεβάτι και μπαίνω για μπάνιο.
Βγαίνω,ντύνομαι ετοιμάζομαι μέσα στα άγρια χαράματα και μου στέλνει μήνυμα ότι δεν μπορεί να κάνει το ραντεβού γιατί είναι αργά..
Ανταλλάσουμε επί ένα 20λεπτο μηνύματα ως προς το ότι κάτι τέτοιο είναι αντιεπαγγελματικό κτλπ.(σε τόσην ώρα εντωμεταξύ που μιλούσαμε εγώ θα μπορούσα να είχα πάει από εκεί,να είχαμε βρεθεί και να είχαμε τελειώσει ήδη).
Της λέω ότι δεν μπορεί να μου ακυρώνει τελευταία στιγμή..
Μου λέει ότι πάει μία ώρα που μου το είπε..
Κοιτάζω τα μηνύματα...ούτε 23λεπτά δεν είχανε περάσει..κ όχι ώρα όπως είπε.
Της λέω ΟΚ,τότε,θα ενημερώσω ανάλογα.

Nooo,μου λέει δεν γίνεται. Next time I give you discount. Θυμός
Δεν ζήτησα discount,το meeting να γίνει όπως συμφωνήσαμε ζήτησα,γιατί με σήκωσες χωρίς λόγο μέσα στη νύχτα.
Είπα να της δώσω άλλη μία ευκαιρία,στέλνοντας μετά από λίγο ξανά,αλλά έκλεισε το τηλ.
Παράλληλα είχα φτάσει στο χοτέλ κιόλας..ωραία έκανα κ ένα μικρό ταξίδι βραδιάτικα..

Σκεφτόμουν να γράψω-να μην γράψω..μήπως πολύ ασχολούμαστε στο τέλος?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2015
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, topscorer, callahan και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2015
βρε συ!πανε ξανα μην εισαι κακουλης,παρε κ λιγο σουσακι μαζι...ξερεις εσυ Ματάκι
12 Νοεμβρίου, 2015
Μια χαρά κάνατε και τα είπατε. Βγαίνουν στα 200 € και θεωρούν κιόλας ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω τους ... Και επιπλέον και επειδή γνωρίζω τόσο το σημείο από το οποίο εκκινήσατε όσο και το ξενοδοχείο, που η < πριγκίπισσα > διαμένει, φρονώ ότι λίγα είπατε ... Καπέλο
12 Νοεμβρίου, 2015
Επρεπε να της είχες στείλει το πορνοβιογραφικο σου.... Θα σε δεχόταν σίγουρα αν ηξερε ποιος ειςαι Ναι!
13 Νοεμβρίου, 2015
Πάλι καλά που το ραντεβού δεν ήταν σε άλλη χώραΜεγάλο χαμόγελο
S
Stil520
15 Νοεμβρίου, 2015
Tύπε από τις 24:00 κοιμάσαι ΕμμμμMoney Mouth.Και με τόσες εναλλακτικές θεσσαλονίκη σιγά μη δίνουμε σημασία στην κάθε βίζιτα.Μπορούσες να είχες χτηπήσει ένα κωλόμπαρο και ούτε που θα θυμόσουνα την μαλάκω Γερο-μύστηςΝαι!Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5