Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την julia σε ένα πενταστερο ξενοδοχείο της πόλης μας. Με υποδέχθηκε με ένα σετ εσώρουχα μαύρα με δαντέλες. Ως κορμί, είναι πολύ fit, στήθος σιλικόνη όταν τα εποιανες σου διμιουργουσαν μια περιεργη εσθηση ενώ ολο της το σωμα ηταν ζεστο τα βοοβ παγωμένα λογο σιλικόνης . Τα μαλιά της, καρέ όπως στις φωτόγραφίες.σε γενικες γραμμες καλη απλα εχει και τα χρονακια τις για οσους θελουν δηλαδή Πιτσιρικα δεν κανει.
Μετα από το ντουζάκι, άρχισε ο αγώνας με πολύ χαμούρεμα και γλωσσόφιλα βαθιά με γλώσσα και τρίψιμο πούτσας και αρχιδιών, . Μετά, κατεβικε όπως ημασταν ορθιοι άρχισε ένα τσιμπούκι πολύ καλο με deep throat και σάλιο, το οποίο κράτησε πολύ ώρα. μετα ξαπλώσαμε στο κρεβάτι με 69 δέχεται δάχτυλο παντού και ιδιαίτερα στο κωλαρακι . Στο σεξ, ξεκινήσαμε με πρωκτικό στην αρχή έκατσε αυτή στον μπούστο μου κουνήθηκε αρκετά και μετα την γύρισα στα τέσσερα την οποία την πείρα ξανά από τον κωλο όπου ήρθε το τέλος μετα ξανά μπανακι και μετα μου πρόσφερε ένα ωραίο χαλαρωτικό μασαζακι 2ος γυρος με πολύ 69 δάκτυλα κλπ ανέβηκε πάνω μου όπου χτυπιόταν αφάνταστα το παράκανε λες και έκανε ασκήσεις cross fit , την γύρισα στα 4 όπου και τελείωσα ....σε γενικές γραμμές καλά ήταν αλλά η τιμή πλέον είναι απαγορευτική για τις μέρες μας πιστεύω ότι βρίσκεις και με λιγότερα αντίστοιχη ποιότητα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
spiros79
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού