Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
την κριτικη την γραφω για να μην την πατησουν και αλλοι οπως και εγω με τα τοσα που διαβασαμε.Ειχα ραντεβου στις 13.00 την παιρνω τηλεφωνο μηπως μπορει στις 12.30 και μου λεει οχι (φυσιολογικο γιατι μπορει ναχε ραντεβου).Στις 12,55 εγω στο ξενοδοχειο και παιρνω τηλεφωνο για το δωματιο και μου λεει να περιμενω λιγο περιμενω ο βλακας χωρις να την ενοχλησω ως τις 12.30 οπου μου λεει σε 2 λεπτα(εγω νομιζω οτι τελειωσε το ραντεβου και ετοιμαζεται για μενα (κουνια πο με κουναγε)και τελικα την βλεπω να ερχεται απο εξω και με καλει στις 12.45 (εγω ο βλακας περιμενω να μη χασω το κελεπουρι).Τελικα ανεβαινω την περιμενω να κανει μπανιο κλπ και ο χρονοσ μετρα.Στα του αγωνα φιλι εγραψα οχι, οχι γιατι δεν δινει αλλα δεν ηθελα επειδη μυριζε πολυ το στομα της,το πρσωπο μετριο στομα δοντια χαλια σωμα πολυ καλο αλλα στην πραξηδεν το χαιρομουν οπως ηθελα αφου την μια δεν την βολευε το 69 και καποιες στασεις και πολλες διακοπες να φυσιξει την μυτη της γιατι ηταν κρυωμενη.Οταν πηγα να πλυθω μου ερχοταν ασχημη μυρωδια που αφησε το στοματικο που εκανε.Δεν ξερω αν η μυρωδια οφειλοταν στο οτι ηταν κρυωμενη.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2015
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
131
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2015
Αφού με το "καλημέρα"σου βρώμαγε από παντού, γιατί την κράτησες και την πλήρωσες 2ωρο???Χμμμ;
07 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα ντε με ξεγελασε το καλο κορμι και αυτα που ειχα διαβασει απο αλλους συναγωνιστες
07 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε μας τα λες καλα. Πανω στην ωρα θα μπορούσες να τη ξεφορτωθείτε. Αφού την άφησες και δεύτερη ωρα δε δικαιολογείται να εχεις παράπονο, ειδικα μετά το αρχικό στήσιμο αλλα και τη δυσάρεστη μυρωδιά που θα αντεληφθηκες στην αρχή.
07 Νοεμβρίου, 2015
Φίλε εμείς καταθέσαμε την εμπειρία μας και πίστεψέ με είναι πέρα για πέρα αληθινή!Τώρα αν η κοπέλα ήταν κρυωμένη και την πέτυχες σε άσχημη μέρα αυτό είναι δυστηχές σίγουρα αλλά δεν σημαίνει οτί σε πήραμε και στο λαιμό μας με ψεύτικες κριτικές!
08 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειπα οτι οι κριτικες ηταν ψευτικες αλλα αυτες με καναν να μεινω για να απολαυσω και δεν μου ετυχε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5