Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση με την simona έγινε κάπου μέσα στο καλοκαιράκι . Η κοπέλα έχει κορμάρα με τρομερές αναλογίες , αρκετά ψηλή , με κανονικό αλλά στητό βυζί , για πολύ γλείψιμο και σούπερ κωλαράκι που προκαλεί !! Είναι φρεσκαδούρι καθότι νεαρή σε ηλικία , πεντακάθαρη και μυρωδάτη . ΣΤο πρόσωπο υστερεί λίγο, όχι ότι είναι άσχημο απλώς είναι λίγο περίεργο και σίγουρα παίρνει χαμηλότερο βαθμό σε σχέση με το σώμα. Στα πρώτα λεπτά της συνάντησης είχε λίγο αμηχανία και ήταν λίγο μαγκωμένη , πράγμα που με έκανε να ανησυχήσω ότι θα φάω φόλα . Σιγά σιγά χαλαρώνει και το ξεπερναει . Προτιμώ τις κοπέλες που προσπαθούν αυτές να σπάσουν τον πάγο και δεν περιμένουν απ τον άλλον . Δέχεται και δίνει βαθιά φιλια χωρίς πρόβλημα και γενικά είναι αρκετά δεκτικη σε όλα , (δάκτυλά , γλειφομόυνια , ελαφριά σκαμπίλια στα κωλομέρια κλπ) σε νορμάλ πλαίσια δεν ζήτησα κάτι εξεζητημένο . Γενικά εάν δεν την πιέσει κανείς προσπαθεί να βγάλει την ώρα χαλαρά χωρίς να πολυκουραστεί και χωρίς να παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες , αλλά εάν της ζητήσεις κάτι δεν προσπαθεί να το αποφύγει. Με λίγα λόγα θέλει σπρώξιμο… Η πίπα της καλή σε γενικές γραμμές , κανει τα βασικά , αλλά είναι λίγο άγαρμπη και γενικά όχι απ τις τοπ στο είδος . Αλλάξαμε αρκετές στάσεις ( με δική μου πρωτοβουλία πάντα ) , με κορυφαία όταν είμασταν όρθιοι, αυτή με πλάτη σε μένα , τρουλωτό κωλαράκι προς τα έξω και σπάσιμο μέσης προς τα μέσα . Ηταν και στάση που κατέθεσα… Μετά τα απαραίτητα ντουζάκια ξαπλώσαμε χάλαρά και συνεχίσαμε το τέταρτο που είχε μείνει με χαδάκια χωρίς πολλά λόγια καθότι στην επικοινωνία υστερεί πολύ. Για δευτερο γυρο δεν έκανε καμια κίνηση δεν ήμουν κι εγώ σε φάση οπότε δεν το ζήτησα . Να σημειώσω οτι δεν πρόκειται για εσκορτ αλλά για call girl και σε καμία περίπτωση δεν είανι για πάνω απο μια ωρα. Για τα χρήματα που ζητάει είναι μια καλή επιλογή , που δεν θα μου μείνει αξέχαστη και σίγουρα δεν την προτείνω σε κάποιον που ψάχνει μια έμπειρη κοπέλα που θα παίρνει αυτή τα ηνία .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού