Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την συγκεκριμένη μου την είχε συστήσει και αναφέρει μια άλλη της παρεας που κάνει τουρ στην Β. Ελλαδα κυρίως η Traicy. Μου την είχε προτείνει ως εξισου τρελλιαρα και λεω θα ειναι κλασικο μπαζο με πολυ καλό σερβις....Δυστυχως έπεσα μεσα μονο στο πρωτό σκελος...Πρόκειται για μεγαλοκοπέλα με ταταρικά χαρακτηριστικά, χοντροκομμενα. παραπανισια κιλάκια, μικρο βυζί, αλλά οκ παλευεται , εχουμε μπαζωσει και χειρότερες!

Στο σερβις ομως κυριολεκτικα απογοητευτηκα, την περιμενα σκυλι του πολεμου και αυτή δεν ειχε τετοια διαθεση...Μπορει να ήταν η διαθεση της στιγμής ή κουραση, αλλα παντως δεν ειναι για PSE....
Μπαινω για μπανιο και βγαινοντας κοντεψα να σκοτωθω από το σκοταδι ! Ειχε σβησει ολα τα φωτα και είχε αφησει ενα κερι αναμμενο! Μου λεει για ρομαντισμο!! Αν ηθελα ρομαντισμο πηγαινα αλλου...και το υπολοιπο μενου κινηθηκε σε αυτα τα επιπεδα, ρηχα γλυψιματα απαλα χαδια, αισθησιακο στυλ, που εμενα ομως δεν με φτιαχνουν
Και τις 2 φορες προσπαθησε να αποφυγει το CIM & CIF ενω ειναι μεσα στο μενου και αυτο με ξενερωσε εντελως

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
2.468
Πόντοι:
12.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΗΧΤΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2015
Κρίμα συναγωνιστή, συμβαίνουν αυτά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1