Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωί ετοιμάζομαι για karolina. συνάντηση προν το μεσημέρι για 2ωρο.πηγαίνω στο χοτέλι και βρίσκομαι στην πόρτα της. μου ανοίγει με elegant ντύσιμο και πρόσχαρη. είχα ζητήσει από την αρχή για pse κατάσταση αλλά για να ήμουν σίγουρος είπα ότι είχα ακούσει για πρώτη φορά οτι δεν κάνει πολλά και σε μένα θέλω να κάνει τα παντα. απο το πρακτορεί οκ αλλα στη συνάντηση ναι με εκφυλα αλλά όχι exteme. μιλάμε και μου δείχνει όλα τα εργαλεία στο κρεβάτι. αν μου έδινε την ευκαιρία θα γινόμασταν πολυ bondage. με χορεύεικαι έρχεται να τριφτεί επάνω μου. την φιλάω με γλώσσα τις ψιλαφίζω τα βυζιά , με σπρωχνει η ίδια προς αυτά.με δαγκώνει και κατεβαίνει χωρίς χέρια να το παρει μέσα. βαθειά πιπα με φτυσίματα και πάνω κάτω γρήγορα. την πιάνω απο τα μαλλιά και την κατευθύνω εγώ. 69 με δάκτυλα στις τρύπες και γλωσίτσα μέσα. ρουφηγμα αυτή και πρώτη κατάθεση στο λαρύγγι της.ξαπλώνουμε μιλάμε λιγο και στην πράξη αυτη από πάνω αλλά εγω να την πιέζω από κάτω και να την τραβάω να με σφίγει και γλωσσόφιλα.την βάζω ανάσκελα και το ίδο σφυροκόπημα , μου λέει οτι είμαι άτακτος και της αρέσει. πισωκολλητό τέλειο, σφικτο κωλαράκι με δυνατά χτυπήματα από αυτήν. σφαλιαρες στο κωλί της το ίδιο και αυτή. δεν αντεχω της τον βάζω στο στόμα 2η κατάθεση. θέλω να την πάρω όρθια στον καθρεύτη και μου ανεβαζει το ένα πόδι της πάνω σαν μπαλαρίνα , έπαθα. σφυροκόπημα μεχρι να χυσω μέσα της (στο προφ εννοείται) και με το που την κουβαλάω στο κρεβάτι και την βάζω να μου τον καθαρίσει το προγ είχε μείνει πλακα στον κώλο της.αν ήμουν 2η φορά μαζί της θα μου έκανε περισσότερα, αλλά πολλά τα λεφτά βρε παιδί μου.α και να μην ξεχάσω όταν ήμουν στο κρεβάτι στην αρχη μου έκανε ένα σπαγγατό κατευθείαν στον πουτσο κι ας λενε καποιοι για γρια κλπ. είναι γυναίκα με τα όλα της και με την συμπεριφορά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
700
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού