Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να ευχαριστήσω πρώτα τον αντισθένη.

Η κοπέλα τα σπάει, είναι μία μίνι εκδοχή της σκάρλετ γιόχανσον, στη φάτσα. Κάνει εππαγγελματικό φίτνες και έχει έτσι αντοχή. Έχει 2 ταττουάζ, το ένα που φαίνεται στις φώτο και ένα στο άνω μέρος του πέλματο, κάτι καλλιγραφικό. το σώμα αυτό που βλέπετε.

Από συμμετοχή: έντονες φωνούλες, κινήσεις και μορφασμοί. δεν την ξάπλωσα εγώ στο κρεβάτι αυτή με ξάπλωσε και με άρχισα με ίσως την καλλίτερη πίπα που μου έχουν κάνει μέχρι τώρα! χωρίς χέρια, πολύ σάλιο, ντιπθρόουτ περιποίηση @@ και της γύρω περιοχής, μου έβγαζε συνεχώς ότι γουστάρει να γαμιέται. Στον αγώνα επίσις το ίδιο ενεργητική και πρόθυμη.

Τη συνιστώ στους πιπινολάτρεις μιας και πρόκειται για όντως πολύ νέα (η αναγραφόμενη ηλικία) και πρόσχαρη κοπέλα, αρχικά για να σπάσει τον πάγο ψιλοχόρεψε, και πετίτ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
nikostratos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
460
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2015
Ωραίος φίλε! Χαίρομαι που βγήκε το ρίσκο και πέρασες καλά. Μπήκε στα υπόψιν η δεσποινίς. Ματάκι
(Updated: 03 Νοεμβρίου, 2015) 03 Νοεμβρίου, 2015
Οντως πολύ καλή, ομορφη και πολύ πρόθυμη σε όλα. Εξαιρετική εμφάνιση, φοβερη πιπα, κάπως petit για τα γούστα μου. Tο πρόβλημα είναι δυο τρία κόκκινα σπυριά στους γλουτούς και στην κοιλιά που με ανησύχησαν. Είπε , μάλιστα, ότι διακόπτει το touρ γιατί την ενοχλούν.Μου είπε ότι είναι από έλλειψη βιταμινών, λόγω του ότι είναι αθλήτρια και έχει χάσει πλλά κιλά.. Τα ίδια και από το Γραφείο. Τους πιστεύω και δεν το θέτω σαν πρόβλημα ούτε νομίζω ότι υπάρχει κάτι ύποπτο. Απλά το αναφέρω....Αν το πρόσεξε και κάποιος άλλος ας πει κάτι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2