Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον έρχομαι αθήνα ξανά και κλέινω ο αθεόφοβος ανά μέρα και ένα κορίτσι. πρώτα η eliza. την προτίμησα γιατις υπηρεσίες της και το τέλειο σώμα της. συννενόηση καταφερτή και κλέινω για μεσημέρι 2 ώρες πριν τον πόλεμο με αντζέλικα. πηγαίνω στο δωμάτιο και παρότι λένε για τσιγγάνα είναι ένα έκφυλο μωράκι μαυρισμένο. στριγγάκι με κομπινεζόν να φαίνονται οι σιλικονάτοι βύζοι. πολυ καλοσχηματισμένοι. γυρνάει και τα είδα όλα . τέλειος κώλος. μπανάκι όπως πάντα και πέφτω δίπλα της στο κρεβάτι, λίγη μουρμούρα και της ζητώ να την τραβήξω βιντ. αμέσως δέκτηκε. πίπα καλή , βαθεία μέχρι που μπουκονώταν. και ξανά και ξανά. 69 για να τραβάω και την κωλάρα της και μόνο γλύψιμο. γυρνάει να με βλέπει για πίπα με το έκφυλο βλέμμα της και χύνω στο στόμα της. περίεργη κραυγή-κάποια τα πηρε γιατί μπουκώθηκε και κάποια στο μπάνιο.μετά γαμησάκι αυτή από πανω και οι βύζοι περα δώθε και εγω να τραβάω και να ζουλάω. καουμπόικη και αλλάγη στάσεων εγώ από πάνω αλλά εκεί αρχίζει η απάθεια της. κάτι μουγγρητα σαν αγελάδα. και την τραβάω για doggy με δυνατό σφυροκόπημα και προετοιμασία του υπέροχου κώλου της. τον βάζω σιγά στο κωλί και αυτή αρχίζει πρωτη μπρος πισω και συνεχίζω ανελεητα εγω. ε τότε βγήκαν οι πραγματικες κραυγες της με yes more, hard. την πήρα και και ανάσκελα στο κωλι με πόδια της λυγισμένα στο προσωπό της αλλά και εκεί άρχισε να κοιμάται. αράζω με τσιμπουκώνει και ξανά μπουκωμένη μισά μέσα μισά μπανιο.μου τον καθάρισε και μετά με το στοματάκι της. μια πολύ ωραία συνάντηση αλλά μην σας πάρει τον αέρα , πάντα γερό σφυροκόπημα. μου είπε οτι της άρεσε αλλά ήμουν και παθητικός. τι να της πω για τα σκαμπανεβασματά της. μου είπε ότι της αρέσουν τα μπουζουκια. αχ οι φοιτητές μας στη ρουμανία.βγήκαμε μαζί για να πάει να φάει και τι να πω ρε παιδιά . οτάν περπατουσε και τούρλωνε τον κώλο της ήταν θεσπέσια. την κοιτουσαν όλοι σαν λιγουρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού