Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναγωνιστές όπως σας είχα πεί χρωστούσα μια κριτική για το duo Karina-Victoria που πήρα.

την τελευταία μέρα που ήταν τα κορίτσια Θεσσαλονίκη αποφάσισα να τις τιμήσω..καθώς μένω έξω από Θεσσαλονίκη τις είπα ότι μόνο 9 με βόλευε και πρέπει να άλλαξαν άλλα ραντεβού για να με βολέψουν και ανταλλάξαμε πολλά sms.
λοιπόν φτάνω στο γνωστό ξενοδοχείο μου στέλνει το δωμάτιο και ανεβαίνω. Σε σχέση με τις φωτό η Karina photoshop 40% σε πρόσωπο και σώμα και η Victoria 60%. η Karina πιο μεγάλη απ ότι φαίνεται στις φωτογραφίες και ελαφρώς πλαδαρό σώμα ενώ η Victoria έχει και παραπανίσια κιλά σε κοιλιά και κώλο...αλλά και στο πρόσωπο την έχουν αδυνατισμένη στις φωτό.
Λοιπόν λίγη κουβέντα και πήγα για ντουζάκι. όταν γύρισα είχαν ξεκινήσει να δίνουν γλωσόφιλλα..κυρίως ακουμπούσαν τις γλώσσες τους. Λοιπόν μπήκα και εγώ στο παιχνίδι και με άρχισαν στο τσιμπούκι εναλλάξ όπου είναι και το δυνατό τους σημείο. το τσιμπούκι τους ήταν τέλειο με εναλλαγές μπουκώματα φτυσίματα και γλύψιμο αρχιδιών. Παρένθεση δεν έβγαλαν όλα τα εσώρουχα...οι κοιλιές καλυμένες και με ζαρτιέρες..όπου ζήτησα να τα βγάλουν και έκαναν πως δεν καταλαβαίνουν.
Μετά απο πολύ ώρα τσιμπουκιού μου βάζει σκούφο η Victoria και ανέβηκε απο πάνω όπου βρήκαμε καλό ρυθμό, ενώ η karina με φιλούσε στο σώμα!Γύρισμα στα 4 και άγριο σφυροκόπημα για αρκετή ώρα..στη συνέχεια ξαπλώνω την victoria για να την χύσω στο στήθος όπου με τσιπούκωνε η karina και της τα έριξα...βρήκαν ορισμένα και πρόσωπο χωρίς να δυσανασχετίσει.
Ντουζάκι λίγη συζήτηση και δεύτερος γύρος όπου είχαμε πάλι ρεσιτάλ τσιμπουκιού. Δεύτερη φορά δεν μπόρεσα να τελειώσω και λίγο πρίν τελειώσει η ώρα σταματήσαμε και μιλούσαμε!
Συμπέρασμα δεν μου άρεσε και τα ψιλοέκλαψα τα 350 σε σύγκριση με ένα duo που είχα πάρει παλιότερα cinzia-nikol όπου ήταν μέρα με την νύχτα..και 350 απλά για τσιμπούκωμα εναλλάξ νομίζω είναι αρκετά! Δεν ήταν χάλια..αλλά ο συνδιασμός των αρκετά επεξεργασμένων φωτό με το μέτριο γαμίσι και τα μήδεν λεσβιακά δεν είναι για τόσα πολλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mpampis23
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
76
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2015
Για τις συγκεκριμένες έχω να πω το εξής. Αν έχεις λεφτα που σου περισσευουν και δε σε νοιαζει να κλάψεις 350 ευρω, μια δοκιμή ειναι καλή. Οι συγκεκριμένες το κατέχουν πολυ καλά το αθλημα. Είναι αρκετα ερωτικές και αισθησιακές. Εμέμα με τελειωσαν στο διπλο τσιμπουκι αρχικα, χωρις να το θέλω ενώ γενικα χύνω πολύ δύσκολα οταν δε το θέλω. Η καρίνα είναι μεγάλη κάβλα εμφανισιακά, η βικτώρια συμπαθητική εως καλή, έχει ενα θεματακι με την κοιλιά της. Ομως η βικτώρια είναι πιο ενεργητική και πιο καλή στη διάρκεια του αγώνα. Η καρίνα ξέρει ότι είναι καβλα και σε γραφει και λίγο στο μουνι της κατά τη διαρκεια του αγώνα. Την ώρα της συνεύρεσης το απολαμβάνεις αλλα στο τέλος φεύγεις και με μια αίσθηση πικρίλας. Εν κατακλείδι οι γκόμενες είναι για γερά πορτοφόλια. Μη παει κανένας κακομοίρης που έκανε αγωνα να μαζέψει τα 350, στο τέλος θα αισθανθει πολυ μαλάκας...
27 Οκτωβρίου, 2015
Για τις συγκεκριμένες έχω να πω το εξής. Αν έχεις λεφτα που σου περισσευουν και δε σε νοιαζει να κλάψεις 350 ευρω, μια δοκιμή ειναι καλή. Οι συγκεκριμένες το κατέχουν πολυ καλά το αθλημα. Είναι αρκετα ερωτικές και αισθησιακές. Εμέμα με τελειωσαν στο διπλο τσιμπουκι αρχικα, χωρις να το θέλω ενώ γενικα χύνω πολύ δύσκολα οταν δε το θέλω. Η καρίνα είναι μεγάλη κάβλα εμφανισιακά, η βικτώρια συμπαθητική εως καλή, έχει ενα θεματακι με την κοιλιά της. Ομως η βικτώρια είναι πιο ενεργητική και πιο καλή στη διάρκεια του αγώνα. Η καρίνα ξέρει ότι είναι καβλα και σε γραφει και λίγο στο μουνι της κατά τη διαρκεια του αγώνα. Την ώρα της συνεύρεσης το απολαμβάνεις αλλα στο τέλος φεύγεις και με μια αίσθηση πικρίλας. Εν κατακλείδι οι γκόμενες είναι για γερά πορτοφόλια. Μη παει κανένας κακομοίρης που έκανε αγωνα να μαζέψει τα 350, στο τέλος θα αισθανθει πολυ μαλάκας...
(Updated: 31 Οκτωβρίου, 2015) 28 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα συμφωνησω 100% με τον διομηδη.επισης ειναι πολυ αυστηρη η βαθμολογια για το προσωπο της βικτοριας.η κοπελα ειναι πολυ γλυκια,δεν εχει κατι ασχημο,ασχετα αν φαινεται πιο αδυνατο στις φωτο.
24 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου Καπέλο
24 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πάντως με τις φώτο έχει μεγάλη διαφορά..γι αυτό κ έβαλα τέτοια βαθμολογία φίλε μου
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5