Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
τι να κάνω μου άρεσε στις φωτογραφίες μς το συνολάκι και τους βύζους- φαινοταν όμως τα παραπάνω κιλά. λέω αν είναι έτσι θα περάσω καλά. σμσ με πρακτορείο οτί θα περάσω καλά , θα μου κάνει τα χατήρια μπλα μπλα. φτάνω σε ένα χοτελι κακιστο.και καλά μικρά δωματια με φωτισμό.την περιμένω απέξω να την δω. βγαίνει από το ταξί και λεω αμάν που πέσαμε, είχε μια κωλάρα(όχι με θετική σκέψη). κακώς περνάω μέσα με βλέπει και πάμε δωμάτιο. πρέπει να ήταν ημιδιαμονή ρε σεις. σίγουρα δεν έμενε εκεί. τέλος πάντων ξεντήνετε φτιάχνει ατμόσφαιρα και επικεντρώνομαι στους τεραστιους βύζους της. χωρίς φιλιά, αγγίγματα δεν ήθελε , το μόνο που έκανα ήταν να της ρουφάω τους βύζους. πιπα ακάποτη αεροπιπα. και λιγη. ανεβαίνει πάνω μου κάνουμε μια στάση βρε παιδια και αυτό ήταν , με το που έβλεπα την πατσοκοιλια πρωτη φορά στη ζωή μου μου πέσε και δεν είχα όρεξη. αφου προσπαθούσα και δεν. ξενέρα μεγάλη . τελος πάντων προσπαθώ να φύγω και να πάρω τα λεφτά της άλλης ώρας πίσω αλλά δεν. ακόμα και με την της στο τηλ δεν έβγαλα άκρη και έφυγα. από τις πιο άσχημες εμπειρίες σας λέω. το μόνο που κάνει ειναι μιλητο,αεροπιπα και απλές στάσεις με μούγκα.μακρία, δεν ξέρω τι της βρήκαν οι άλλοι , συγνώμη για αυτό. ημερομηνία δεν θυμάμαι πάντως έφυγα στην ώρα και μόνο μία φορά στα γρήγορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού