Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία σχεδόν τυχαία, αποφάσισα να συναντήσω την Claudia με την Lisa Sparkle στην συμπρωτεύουσα. Τι το ήθελα. Με το που μπαίνω αρχίζει να μιλάει η μια στην άλλη στα Ούγγρικα ή δεν ξέρω εγω τι άλλο και να χασκογελάνε την ώρα των προκαταρκτικών σαν να λένε "άντε να τελειώνουμε να πάμε να φάμε καμιά μπουγάτσα ακόμα" (φαινόταν και απο τα κιλά τους οτι τα τιμάνε τα junk).. Να έχω κάνει εγω στο μυαλό μου εικόνες ντούο με πορνοστάρ με διπλοτσίμπουκα, γλειψίματα, λεσβιακά και τα ρέστα.. ΟΡΧΕΙΣ !! Η μια την άλλη δεν την ακουμπούσε πέρα απο κάτι ξενέρωτα χαϊδέματα, ενώ στα του ματς πολύ μέτριες έωσ αδιάφορες.. Στην πρώτη κατάθεση βγάζω προφυλακτικό και τα ρίχνω στην Lisa, και κανα 2 σταγόνες πέφτουν στο κρεβάτι. "ΟΟΟh shit, you should say something before, we just changed sheets" και ιστορίες για αγρίους! Σιγά μην κανω και γνωστοποίηση στην εφορία μωρε πατσαβούρες οτι χύνω. Στο φινάλε γι αυτό ήρθα να περάσουμε όμορφα, δεν ηρθα να παίξουμε μονόπολυ. Τεσπα με το ζόρι και δεύτερο χέρι για να μην πάνε χαμένα τα 6 καφετιά και γεια σας.. Μην πλησιάζετε αδέλφια. Busty με βυζάρες οι 2 γκόμενες αλλα απο διάθεση αγγαρεία. Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 RickX5

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2015
και λίγο τ χεις να πας με αδιάφορες βυζαρούδες.... Χμμμ;Χμμμ;
21 Οκτωβρίου, 2015
Και γιατί ρε φίλε αφού διαβάζεις όλα τα σκατοσχόλια των προηγούμενων, πας και πετάς τα χρηματάκια σου ??????
22 Οκτωβρίου, 2015
daxnox με θολώσαν οι βυζοι γι αυτό και είπα να δοκιμάσω.. Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3