Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν παίζει να σκάσει τέτοιο μωρό και να μην το μάσησωΓλώσσα
Mηνυματάκι και βουρ κέντρο σε γνωστά λημέρια!

Άντε να δούμε θα επιβεβαιώσει και η Πόρτα τις φωτογραφίες? Η ίδια πάντως τις επιβεβαιώνει και καλά κάνει.
Είχα μια ανησυχία αλλά ως γνωστόν αν δεν, δεν μπεν!! Στροφή και αλε!
και μέσα στις σκέψεις φτάνω στην πόρτα! κτυπώ και ανήγει ένα ψηλό Άτι! Dress code δεκτός και περνάω μέσα!!
Ευτυχώς δεν γυαλίζει το μάτι της όπως στις φωτογραφίες! Γλώσσα
Αλλά Τούμπανο!! Αναλογίες καλές και γενικά ευχάριστη! Ονοματάκι? Μανούσος της λέω!! I am Venty!! Nice to meet you και μου σκάει ένα φιλί!
Πετσέτα κοπελιά έχουμε δουλειά μπροστά μας!
Με το που βγαίνω περιμένει στο κρεβάτι καθιστή! Όπως είσαι τις λέω και ανοίγω την πετσέτα! Βαθύ και αισθησιακά εξαφανίζει και ξερογλύφεται με τις θέα των ματιών της και του βύζους από κάτω να με εξυτάρουν να σπρώξω αλλά ήταν τόσο καλό που δεν άργησα να τις τα δώσω εκεί στις βυζάρες όπου για καλή μου τύχη δεν άρχισε να κοστολογεί τα σκάγια όπου και αν την πήραν!

Το καθάρισε και εξακολουθούσε να γλύφεται! Μεγάλο χαμόγελο Θα πάμε καλά σκέφτομαι!
Φρεσκάρομαι και ξαπλώνω δίπλα στο κορμί!

Επικοινωνία και ιστορίες που ήδη βαριέμαι με το κάθε κοριτσόπουλο και τα τάχα μου σχέδια που έχουν!

Της κλείνω το στόμα με ένα φιλί! Έλα της λέω άσε τις ιστορίες και αυτά θα μου τα πεις στο φαγητό..Ματάκι
We will go out με ρωτάει? Φυσικά της απαντάω! Έτσι ξεροσφύρι θα τη βγάλουμε Σαββατιάτικα? Να πάρουμε και την φίλη μου λέει! Espen!
A πρέπει να περάσει από συνέντευξη πρώτα της απαντάω! Μπορεί να έρθει? Όχι έχει δουλειά τώρα!
Τότε θα φάμε μια άλλη φορά με την φίλη σου! και το κόβω γιατί θα μας πέρναγε η ώρα!
και εκεί που αρχίζει να ζεστένεται το αμόρε Μαλακία ελπίζω να πάρω περισσότερα και βάζω σκουφί και βουτάω!

Θέλει λίγη καθοδήγησει σε μερικές στάσεις αλλά θα σας καλύψει ακόμα και στα δύσκολα! Δοκιμάσαμε αρκετά πισωκολλητά, στα όρθια, πάνω, κάτω και για μια ακόμη φορά επιθυμώ να σπατουλάρω το στήθος όπου αν και πλαστικό έχει εμφάνιση που με φτιάχνει!

Χαρούμενη μιας και αν δεν τελείωσε και εκείνη το προσποιήθηκε αρκετά καλά! αν και σε ερώτηση που έκανα το επιβεβαίωσε! Αλήθεια ή παραμύθεια, δεν με πολύ νοιάζει!Σπασίκλας
Φτάνει που πήρα εγώ αυτό που ήθελα!! και πάω για μπανάκι!
και φυσικά με ρωτάει! Που θα πάμε? Money Mouth
Πότε τελειώνεις την ρωτάω? μετά τις 1 μου απαντάει.. ok θα σε πάρω τηλέφωνο της λέω και αφήνω το δωράκι και πάω να φύγω!
Στις 1 θα είμαι έτοιμη μου λέει!! Τις λέω να φας κάτι μέχρι τότε γιατί είναι αργά για μάσα εκείνη την ώρα..
ok μου απαντάει αν προλάβω.. Χαμόγελο

Φιλάκι και επιτέλους ξέφυγα!! Money Mouth

Βρε μαλακίες που λες καμιά φορά με την ..ουτσα όρθια.. και πως να ξεμπλέξεις μετά! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Zebu, sithlord και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2015
όχι ρε καλα εκανες με την προοπτική του ραντεβου μετα σε εκανε λαμπίκο... θα την ξαναδεις και έχεις τύψεις? Χμμμ;
19 Οκτωβρίου, 2015
+1, Εγώ πάντως θα το πήγαινα και για ένα φαγητό το κορίτσι...Χαμόγελο
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύψεις πρέπει να μας είναι άγνωστη λέξη με τα κοριτσια αυτά! Ματάκι
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο αγόρι είσαι και πρέπει να ξέρεις να αναγνωρίζεις τις κακοτοποιές.. όλα ξεκινούν με ένα τραπέζι και ένα καλό κρεβάτι! Άπαξ και προηγηθεί το κρεβάτι ..το τραπέζι είναι περιττό

Καπέλο
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
Μαζί σου συναγωνιστή. Εχθρός του καλού πάντως είναι το καλύτερο Ματάκι
Το κοριτσάκι το είδα ωραίο πάντως και ψήνομαι...
Τύψεις και τα σχετικά, μακρυά από εμάς.
(Updated: 20 Σεπτεμβρίου, 2016) 19 Οκτωβρίου, 2015
Συγνώμη για την παρέμβαση και με το συμπάθειο που λένε στο χωριό μου....
Δεν θα συμφωνήσω με αυτούς που λένε ότι δεν πειράζει η κοροϊδία! Θεμα δικό σου βέβαια αν θέλεις να το κάνεις αλλά παντα, όλοι εσεις που επιβραβευεται τέτοιες συμπεριφορές, θα πρέπει να έχετε υπόψη σας πάντα ότι απέναντι σας είναι ανθρωποι! Επίσης...ότι κανεις θα το πάθεις λέει η λαϊκή ρήση! Τέλος, κι εγώ ΣΑ-ΦΕ-ΣΤΑ-ΤΑ θα το έβγαζα το μωρό μια βόλτα old boy
(αν είναι η μουνάρα που φαίνεται στις φωτο... Χμμμ; ). Είναι???

Σας χαιρετώ και μην παρεξηγηθείτε παιδιά, γνώμες και απόψεις ειναι αυτά! Ο καθένας έχει δικαίωμα να βλέπει τα πράγματα όπως θέλει! Το κορίτσι πάντως στις φωτό ειναι ΘΕΑ!!!! Προσκύνημα
19 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή δυστυχώς δεν έχω συναντήσει ακόμα την κοπέλα. Από την κριτική και τις photos θεωρώ ότι η εμφάνισή της είναι πολύ καλή για τα γούατα μου...
20 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok ok .. με πείσατε !! θα της κάνω και το τραπέζι..!!!!!Ντροπή
20 Οκτωβρίου, 2015
Μπορείτε να την βγάλετε για φαγητό αφού την γαμήσετε πρώτα με 200 euro και μετά να σκάσετε άλλα 400 για 2 ώρες που θα κρατήσει το δείπνο plus τον λογαριασμό στο εστιατόριο που θα την πάτε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Θα την κοιτάτε να τρώει για δύο ώρες και να χαζεύει στο κινητό της μηνύματα του τύπου θα σου δώσω την μήτρα και το κολάντερο στο χέρι αλλά οκ .. εσείς θα είστε όλο ΈρωταςΈρωτας
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2