Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μιας και δεν έγραφα πολύ καιρό, άρχισα να γράφω αλλά μου φαίνεται δεν υα μου βγει σε καλό. με το που ήρθε στην αθήνα η marsha ήθελα να την κλείσω και έκανα την υπέρβαση για 6 ώρες. τα είχα καλύψει όλα εκτός: ψάχνω για να κλεισω παρασκευή ή σάββατο. κυρίως σάββατο για να την έχω όλη δική μου. ολές τιε μέρες sms για να κανονίσω σάββατο βράδυ για να είμαι ο τελευταίος της. με τα πολλά η βοηθός της μου στελνει να το αλλάξουμε για λιγο πριν αλλά πάλι βράδυ. περιμένω τόσες μέρες και τελικά πάω στο ραντεβου αφου το αλλάξαμε. με τα πολλά γαμώτη μου στέλνω τι θέλω να φορέσει και η βοηθος μου λεει οκ. με το που φτάνω μου λέει η ίδια η marsha οτι δεν μπορεί πρέπει να ακυρώσει γιατι είναι άρρωστη, έχει περίοδο, ντρέπεται να την δώ έτσι και θέλει να ξεκουραστει. τι να κανω τα παίρνω και στέλνω γιατι τότε δεν το αλλάζαμε από την αρχη και ήρθα.αφού θέλει σεβασμό ας δώσουν σεβασμό και στους πελάτες. έμεινα και λίγο παραπάνω μήπως και την πείσω να την παρηγορήσω και να γνωριστούμε αλλά δεν ήθελε. τι να πουμε, ή με δούλεψε ψιλό γαζί ή όντως είναι μια κυρία που ήταν άρρωστη. αλλές φορές θα έλεγα ότι δεν την θέλω ξανά, αλλά τι να κάνω θα την πάρω την επόμενη φορά και ελπίζω να ευχαριστηθούμε και οι δύο. marsha φιλιά και καλή ανάρρωση. θα σε περιμένω να περάσουμε καλύτερα.

υς:το είχα πάθει με την mina-tommy steel αλλά την δεύτερη φορά ήταν γαμάτη.ελπίζω να γίνει το ίδιο και με marsha.

λέτε ρε παιδιά να κάνω μέγα λάθος ου τις κλείνω στο τέλος?

α και τις βαθμολογίες είναι απλά για να υπάρχουν γιατί δεν μπόρεσα ο άμηρος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2008
Διάρκεια συνάντησης
6 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού