Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν και ο NIKIFOROS θα την ξαναέβλεπε, εγώ δεν νομίζω να ξαναέκανα το λάθος. Το απόλυτο χάος η κοπέλα, το δωμάτιο μπουρδέλο κυριολεκτικά, το μπάνιο λες και είχαν παίξει μπουγέλο τα λυκειόπαιδα του 2ου Αθηνών. Θα έλεγα ότι και η ίδια ήταν μάλλον απεριποίητη, τα πόδια τα είχε ξυρίσει μεν, αλλά βάλε καμία κρεμούλα κοπέλα μου! Το μαλλί ήταν λίγο στάχι, μύριζε και κάπως, λόγω του αργού της ώρας ο σοβάς στην μάπα είχε χαλάσει επίσης, ωχ ιδρώσαμε και λίγο και κάπως κουνήθηκε η μάσκαρα πως την λένε. Σε γενικές γραμμές, ένας θεαματικός μούναρος, ο οποίος θα ήταν πολύ πιο μούναρος και στα όρια της θεάς εάν είχε λιγότερες παρεμβάσεις, προσθήκες και ελαιοχρωματισμούς και πιο προσγειωμένο γενικά στυλιστικό ύφος. Θύμιζε σταρλετάκι από βέγκας, το οποίο έχει ξεφύγει εντελώς από τις σκόνες, και παραθέτω την παρομοίωση μόνο για να περιγράψω την εικόνα και δεν υπονοώ ότι η κοπέλα κάνει χρήσεις ή καταχρήσεις. Από υπηρεσίες, άντε γεια, πολύ χλιαρά πράγματα, φαινόταν τόσο πολύ ότι βαριέται να πάρει τα πόδια της, που έλεγα άντε να χύσω να τελείωνουμε να φύγω. Από αυτή την συνάντηση θα θυμάμαι την παρακμιακή σταρλετίτσα του βέγκας και τίποτα άλλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.249
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2015
Κρίμα για την παρακμή αυτή! Θα μπορούσε να είναι τοπ επιλογή με την εμφάνιση που έχει (και επιβεβαιώνεται από άλλους).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1