Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δελεάστηκα από τις φωτογραφίες της, την ηλικία και τις αναγραφόμενες ως προσφερόμενες υπηρεσίες της. Τι βρήκα;

Στο πρόσωπο είναι όμορφη όπως στις φωτογραφίες. Είναι ευγενική, ξέρει καλά αγγλικά, είναι 20άχρονη και ύψους λίγο κάτω από 1,70.

Στο σώμα έχει κάποια άσχημα κιλά παραπάνω από τις φωτογραφίες με αποτέλεσμα χοντρομπουτάκια, γαμπούλες και ψωμάκια που δεν ανταποκρίνονται σε ό,τι διαφημίζεται.

Βυζάκια μικρά όπως στις φωτογραφίες και σφιχτά, πισινός με ψωμάκια και μ...ί ευρύχωρο μέχρι αναισθησίας (δικιάς μου).

Ξενοδοχείο καλό, συμπεριφορά πρακτορείου επίσης καλή.

Στις προσφερόμενες υπηρεσίες η απελπισία.

Κατ΄ αρχήν αν και στις υπηρεσίες της αναγράφεται CIM και OWO όσον αφορά το πρώτο ούτε καν το συζητάει για το δεύτερο αν δεν αγρίευα (και δεν της έταζα ότι την κρίσιμη στιγμή θα αποσυρόμουν από το στόμα της) θα χρησιμοποιούσε προφυλακτικό (το οποίο μάλιστα δεν ήξερε να το ανοίξει και να μου το φορέσει καταστρέφοντας το πρώτο-το δεύτερο το έβαλα μόνος μου για σιγουριά). Τώρα βέβαια το τι στοματικό προσφέρει ακόμη δεν το κατάλαβα, για τέτοια αέρινη κατάσταση σας μιλάω.

Στο κυρίως πιάτο έμεινα νηστικός. Δεν έχει εμπειρία, δεν ξέρει ούτε να στηθεί. Όταν την έβαλα στα τέσσερα δεν έσπαγε (αν και την καθοδηγούσα) ούτε την μέση της. Τι άλλο να σας πώ. Τσάμπα τα 250 ευρώ.

Τελείωσα ένα τέταρτο νωρίτερα κι έφυγα απογοητευμένος.



Μετά τιμής

VARNALIS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού