Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση με Julia σε πεντάστερο ξενοδοχείο της αμαρτωλής λεωφόρου.Εύκολη συνεννόηση με sms.Φτάνω και στέλνω μνμ για το δωμάτιο.Εδώ ξαφνιάστηκα γιατί μου λέει να περιμένω στον τάδε όροφο και θα έρθει να με πάρει.Χμμμ;.Ανεβαίνω και μετά από 5 λεπτά σκάει μύτη με ένα άσπρο φόρεμα που φαινόντουσαν όλα.Έρωτας.Μπαίνω στο δωμάτιο,που ήταν σε άλλο όροφο,μοσχομύριζε άρωμα και αφού ανταλλάξαμε τυπικές κουβεντούλες πάω για μπανάκι.Μόλις βγαίνω την βλέπω με τα εσώρουχα (άσπρα) να κοιτάζεται με νάζι στον καθρέφτη.Έχει πολύ ωραίο γυμνασμένο σώμα με απίστευτη άσπρη επιδερμίδα.Αδύνατη με αρκετά κοκαλάκια να φαίνονται.Έρχεται με κάτι αισθησιακές πιρουέτες και πολύ νάζι στο κρεβάτι και εκεί αρχίζει το ματσ.Τι ενέργεια έχει η άτιμη...ΠροσκύνημαΚοπανιόταν τόσο πολύ σε όλες τις στάσεις με απίστευτο πάθος και κάποιους αναστεναγμούς.Δεν ξέρω αν ήταν προσποιητό ή όχι,αλλά σε κάνει τούρμπο και να θες να την έχεις για όλη τη νύχτα.Δεκτική σε όλα,αλλά εκεί που τα έχασα ήταν το στοματικό της.Την είχα κανά 20λέπτο να με γλύφει και έβαζε τόσο σάλιο που τελείωσα...Μπανάκι και πάλι τα ίδια με την ίδια ενέργεια.69,δάκτυλο μπρος και πίσω,γλύψιμο-πιπίλισμα στα στήθη,γλωσσόφιλα,anal,μπατσάκια και ότι στάση ήθελα.Στη μία ώρα είχα γίνει λιώμα από την κούραση.Μετά χαμουρευτήκαμε αρκετά και συζητήσαμε λίγο.Δε μένει μόνιμα Ελλάδα και μου είπε ότι είναι 33 ετών.Όντως φοράει σιδεράκια,που το βρίσκω αρκετά γλυκό, και έχει λίγες ριτίδες αλλά δε τη ρίχνουν σαν εμφάνιση.Πολύ καλά επιλογη και από εμφάνιση (υποκειμενικό) και από service.Τώρα βέβαια τα 350 ευρώ δεν είναι και λίγα αλλά με αυτά που προσφέρει πιστεύω αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού