Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την Eva Vip...Λοιπόν η κυρία είναι μουνάρα και sexy για την ηλικία της...Στήθος στητό ικαι οπίσθια απίστευτα...Με υποδέχτηκε με εσώρουχα,ζαρτιέρες και ψιλοτάκουνα.Τελειώνεις με το που τη βλέπεις,τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.Προσωπάκι πολύ ωραίο και γενικά το όλο πακέτο δεν προδίδει την ηλικία της,που δεν πιστεύω ότι είναι 33 όπως γράφει στο προφίλ της,αλλά πιο πάνω.Από υπηρεσίες θα συμφωνήσω με τον προηγούμενο όχι και τόσο καλές και αυτό γιατί βγάζει μια νευρικότητα πολύ περιέργη...της παλαβιάρας.Όχι να σε ξεπετάξει αλλά είναι κάπως.Φιλί με γλώσσα δίνει αλλά πολύ δόντι...Στο σεξ κάνει ότι της ζητήσεις αλλά σου βγάζει αυτή την νευρικότητα.Επίσης όταν πήγα να της βάλω δάκτυλο στο 69 ευγενικά μου το έβγαλε.Ακόμη έχει ένα κόλλημα ότι θα της δαγκώσουν τα στήθη και δε σε αφήνει να τα χαρείς.Δε μπορώ να πω ότι κλαίω τα λεφτά μου(τα οποία τα ζητάει από την αρχή),αλλά με τέτοιο σώμα θα μπορούσε να είναι must milf...Και μη της πείτε ότι είναι milf γιατί νευριάζει με ευγένεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2015
Τι Μιλφ ρε τυπε η μανταμ ειναι Τζιλφ,ακουσες 50 ακυρα και μη και την πληρωσες κιολας και 250ε?
Ρε πατε καλα?Η αγαμια ωρες ωρες προκαλει σοβαρη ζημια!!!
250ε εδωσες τυπε για ενα πουρο και στο φιναλε εφυγες με το παραπονο,απλα εισαι τραγικος Κεφάλι σε τοίχο!
12 Ιουνίου, 2015
Στα αρχίδια μου...ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
P
pn86
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2