Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιάς και δεν υπήρχανε κ πολλές επιλογές κ ερχόμουν από ένα άγονο τουρ στο εξωτερικό(και αυτά μέσα στο παιχνίδι είναι) έπεσε το μάτι μου στη Linda.
Πήγα πάρα πολύ αργά αλλά δεν έδειχνε τουλάχιστον νυσταγμένη.
Με τόσες πετσέτες που είδα πεταμένες(είχε κ ένα θέμα το μπάνιο της εκείνη τη μέρα) πρέπει να πέρασε αρκετός κόσμος.
Καινούρια κοπέλα με 0 κριτικές κιόλας οπότε ας ενημερώσω Σπασίκλας

Μπλουζάκι εφαρμοστό και τζίν σορτσάκι καυτό όπου διακρινότανε το πολύ μικρό κωλαράκι της Έρωτας
Φάτσα πολύ πιό γλυκιά από τις φωτογραφίες οι οποίες την μεγαλοδείχνουνε.Πολύ μεγάλα κ εκφραστικά μάτια.Αρκετά τρυφερά χείλη.
Πιό αντιπροσωπευτική φωτογραφία για το πρόσωπο,η τελευταία που εμφανίζεται στο προφίλ της εδώ.
Σώμα αρκετά λευκό,με κωλαράκι παιδικό κ ωραίο φρέσκο 2άρι στήθος.
Δεν είναι το γυμνασμένο αλλά όχι κ πλαδαρό.Το αδούλευτο της νεανικής ηλικίας Ματάκι

Συννενόηση σχετικά νορμάλ,όχι άψογη αλλά βγάζεις άκρη για τα απαραίτητα κ για καμιά κουβέντα παραπάνω.
Μετά το ντουζ,γυρνάω κ αρχίζω να την πασπατεύω στα όρθια.
Ωραία φιλιά μιας κ χαίρεσαι να γεύεσαι αυτά τα μικρά χείλη.
Πίπα καλή,αν και δεν την άφησα ώρα εκεί κάτω μιας κ είχα μεγάλες καύλες κ ήθελα να την πάρω κατευθείαν απ'τον κώλο.
Στην αρχή το αρνήθηκε Εμμμμ άσχετα αν το ζήτησα στο booking που έκανα με το γραφείο.
Μου λέει όχι,της λεω μα το ζήτησα,ΟΚ,μετά τότε.
Αρχικά μπορεί να μην σας γεμίζει το μάτι αλλά την κάνεις ό,τι θέλεις.
Σε δυνατό κάρφωμα όλο μου ζητούσε να κόψω,"you are too strong,please slowly!!!" Λύπη μου έλεγε.
Φτυσίδια κ τέτοια δεν τα πολυγουστάρει,αλλά δίνει αρκετά φιλιά όταν την πλησιάσετε στο πήδημα πάνω.
Δεν ξέρω πόσες φορές παίζει να της είπα για anal,σε μια φάση μάλιστα μου απάντησε άμα είναι να το κάνεις έτσι όπως το κάνεις κ μπροστά τότε.. Money Mouth Όχι όχι,θα είμαι gentle,της λέω. Σπασίκλας

Τελικά στην 4η-5η(but who's counting) απαίτησή μου,σηκωθήκαμε,βρήκε κάτι ίσα για λιπαντικό κ στήθηκε για a-level.
Μπήκα σιγά-σιγά κ εκεί τα άκουσα πάλι στην αρχή αλλά μετά από λίγο βαστούσε γερά και δεν είχε θέμα. Μεγάλο χαμόγελο
Την πείραξε κάπως που αργούσα να τελειώσω,ίσως να ήτανε κ κουρασμένη μιας κ ήτανε περασμένα μεσάνυχτα.
Εγώ απολάμβανα το κωλογαμήσι σε ένα τόσο τρυφερό κ μικρό κωλαράκι Γλώσσα
Όσο πάντως την πίεζα ανταποκρινότανε.Και όπου δεν γούσταρε κάτι απλά μου το έλεγε ευγενικά.
Τελείωμα στο πρόσωπο αρκετά αρτσούμπαλο κ sloppy, δεν είπε τίποτα όμως. Χαμόγελο

Για να συνοψίσω,όμορφη κοπελίτσα.Με φουλ υπηρεσίες αν κ αρχικά μπορεί να μην της φαίνεται.
Στις 5 επιλογές που υπήρχανε στην πόλη μας για εκείνο το βράδυ σίγουρα η καλύτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, ILIAS1339, callahan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2015
Εγώ απολάμβανα το κωλογαμήσι σε ένα τόσο τρυφερό κ μικρό κωλαράκι


Ναι!Ναι!Ναι! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
03 Ιουνίου, 2015
Πολύ όμορφη Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2