Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω μόλις κάνει μεταβολή από την Pamela του ίδιου γραφείου και ανεβαίνω δύο ορόφους πάνω μπας και σώσω το παιχνίδι.
Περασμένα μεσάνυχτα.Γράφω στο γραφείο πως έτσι και δείχνει νυσταγμένη/κουρασμένη,θα κάνω μεταβολή κ εκεί.
Όχι όχι,μου απαντάνε "Betty is our very good girl.Clients like her a lot"

Είχα πάρει κάποιες πληροφορίες ότι και καλά άλλαξε η συμπεριφορά της σε σχέση με παλαιότερα τουρ κ ότι στην πορεία εξελίσσεται και κάνει πράγματα που και καλά στην αρχή τα αρνείται αλλά τελικά αυτά τα κάνει μονάχα σε όσους της έχουνε σκάσει από 500 κ πάνω Κεφάλι σε τοίχο!

Πολύ φιλική στην υποδοχή,Αν κ ήτανε πολύ αργά δεν έδειχνε κουρασμένη αλλά σίγουρα θα ένιωθε κουρασμένη μιας κ ήμουν το 7ο ραντεβού της για την ημέρα.
Το δωμάτιο επίσης έδειχνε σε πολύ καλή κατάσταση κ τακτοποιημένο.
Έπαιζε κ RSO 91,7 στο ραδιόφωνο,έβαλε στην αρχή λίγο αφότου μπήκα κ Whitesnake Ναι! ε το όλο κλίμα με έκανε να κάτσω.
Αν κ μπαίνοντας είδα να έχει 3(!!!)ανθοδέσμες μέσα στο δωμάτιο,λες κ ήτανε καμιά στάρ του Χόλιγουντ.
Οι 2 μάλιστα ήτανε κ πολύ σπέσιαλ.Μία με πασχαλίτσα κ μία με αρκουδάκι Κεφάλι σε τοίχο!
Μου λέει αν έχεις κοπέλα πάρε μία από τις ανθοδέσμες για να της την προσφέρεις. Εμμμμ
Εγώ στάθηκα στο γεγονός ότι έτσι όπως πήγα τώρα με άδεια χέρια θα πάρω τα αρχίδια μου Money Mouth
Κάτι είχα ακούσει κιόλας ότι προτιμά και τα 2ωρα-3ωρα..
Τέλοσπάντων,ήτανε χαμογελαστή κ λέω ΟΚ φτάνει τόσα άκυρα μέσα σε μιά βραδιά,μέχρι στιγμής οι συνθήκες δείχνουνε για τις καλύτερες απόψε.

Πρόσωπο άψογο,θα έβαζα 8.5 αλλά άς το κάνουμε 9 για να μην λέτε ότι είμαι περίεργος κ ότι θέλω να την θάψω.
Το σωστό να λέγεται.
Πολύ όμορφα μάτια.Δεν είναι πιπίνι όπως με είχε ενημερώσει κ ένας φίλος,δεν την κάνεις για κάτω από 25,αρκετά φρέσκια πάντως.
Σώμα πολύ δυνατό,ολίγον γυμνασμένο,με ζουμί εκεί που χρειάζεται κ ωραία κωλάρα.Στήθος κάπως μικρό αλλά στητό.

Βγαίνω απ'το (τρίτο για απόψε) μπάνιο και προσπαθώ να την φιλήσω στα όρθια..
Βλέπω ότι ΔΕΝ δίνει γλώσσα. Θυμός
No no no no no, μου κάνει..
ΟΚ,θα το πάμε σιγά-σιγά,αφού λένε τάχα μου ότι ξεκλειδώνει(με κανα χιλιόευρω) στην πορεία.
Με βάζει να κάτσω στην άκρη του κρεβατιού και κάνει ένα κάθισμα έξω απ'το κρεβάτι στο πάτωμα και τον παίρνει στο στόμα της.
Στην αρχή τον χτυπούσε κ γρήγορα πάνω στη γλώσσα κ λεώ ώπ εδώ είμαστε,πήρε μπρός η γκόμενα Χαμόγελο
Μετά άρχισε να ρουφάει τα μπαλάκια και να τα μασουλάει με τα χείλη της,ψήθηκα Σπασίκλας λέω εντάξει πρόθυμη κ περιποιητική.
Ε τα καλά κάπου εκεί τελειώσανε Λύπη

Σηκωνόμαστε πάνω κ έρχεται στο κρεβάτι,βρέ τι αισθησιακά φιλιά σε όλο το σώμα με τρόπο,να ανεβαίνουν προς τα πάνω,πίσω από λαιμό της έδινα κτλπ,στο τέλος τίποτα λέμε!!!Πάλι δεν φιλούσε με γλώσσα Θυμός
Μετά από 2-3 στάσεις κ συγκεκριμένα σε κουταλάτο όπου χτυπούσα καλά κ ζουλούσα τα ζουμερά κωλομάγουλά της,τραβιέται και μου λέει μήπως θέλεις
πίπα? Χμμμ; Μα γιατί να θέλω πίπα ενώ μια χαρά την βρίσκω εκεί που ήμουν?!!??!
Συνεχίζω καθώς κάνουμε τη συζήτηση.Της λέω για να τελειώσω?
Ναι αλλά όχι στο στόμα μου,απαντά.
Γιατί δεν το κάνεις? Όχι όχι,ποτέ μου,ούτε καν με εξτρά Μαλακία

ΨΕΕΕΕΕΜΑΑΑΑΑΑ!!!! Εδώ έρχονται οι πληροφορίες συναγωνιστών που είχα ανταλλάξει είτε τηλεφωνικά είτε με PM οι οποίοι μου είπανε πως τους τα έπαιρνε κανονικά στο στόμα,βέβαια της είχανε αφήσει το λιγότερο 500ευρώ.
Εκεί τα πήρα κ της λέω δεν είμαι κάνας άσχετος,ξέρω ότι το κάνεις,μη με κοροϊδεύεις,τουλάχιστον κόψε το ψέμα.
Όχι κ καλά δεν φιλάω κ δεν κάνω cim Μαλακία
Η εξαπάτηση και τα ψέματα δεν είναι λάθη. Είναι σκόπιμες επιλογές.
Δεν τα μπορώ κάτι τέτοια.

Συνέχισα το σπρώξιμο δυνατά ώσπου βγήκα κ τελείωσα πάνω της,κάτι μπούρδες έλεγε τάχα μου ότι την έχυσα πολύ κ είχε μαζευτεί σε όλη της την κοιλιά.Εντάξει εντάξει,μας έπεισε.. Εμμμμ

Μπαίνω για μπάνιο..νιώθωντας εξαπατημένος για το 200άρι.
Δεύτερο μπαλάκι φυσικά και δεν επεδίωξα.
Σε μία φάση που είχανε μείνει 10λεπτά,της λέω εντάξει έχουμε κ ένα δεκάλεπτο ακόμα,ας καθίσουμε έστω να ξεκουραστώ λιγάκι.
Μου λέει όχι, με το ντύσιμο είναι λιγότερα. Κεφάλι σε τοίχο!

Άλλο ένα εύκολο μεροκαματάκι για αυτήνα.
Τώρα βλέπω κατέβηκε Αθήνα.
Θα βγάλει σε μια βδομάδα καμιά 7-8.000ευρώ δικά της,μαύρα τελείως.
Μπορεί να της πάρει κ κανένας αγαπούλης κανα iPhone6 ή Samsung S6 Edge δώρο μεταξύ άλλων.
Μην φύγει παραπονεμένο το κορίτσι Κεφάλι σε τοίχο!
Ο τίτλος μου ήρθε από μια ατάκα που είχε πει η μάνα μου την προηγούμενη μέρα σε μια επιχείρηση που πέτυχε μια εμφανίσιμη ελλεηνίδα η οποία την έκοψε πολύ απρόθυμη να δουλέψει και είπε "Ααα καλά αυτή ψάχνει για κανα γαμπρό να βολευτεί κ έχει γραμμένη στο μουνί της τη δουλειά Μαλακία "
Εγώ τα είπα στο γραφείο μετά αλλά σιγά μην ιδρώσει το αυτάκι της,της Σέρβας.
Έως ότου την χαρτζιλικώνουνε όλη μέρα αυτή δεν πρόκειται να στρώσει..

Φεύγοντας στο δρόμο,πάνω στην άδεια παραλιακή έβαλε στο ραδιόφωνο το "Well I Wonder" των Smiths κ είχα έστω τη μαγευτική φωνή του Morrissey για παρηγοριά.

Πραγματικά όπως κ ο τίτλος του τραγουδιού κ εγώ αναρωτιέμαι τι θα είχανε να πούνε τα βαριά ονόματα του παρελθόντος του γραφείου,η Juliet για παράδειγμα όταν θα της λέγανε πώς μια κοπέλα σαν την Betty κάνει 8-10 ραντεβού τη μέρα Money Mouth
Το πιθανότερο να κρατούσε τη κοιλιά της από τα γέλια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, ILIAS1339, callahan και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2015
Μου λέει αν έχεις κοπέλα πάρε μία από τις ανθοδέσμες για να της την προσφέρεις.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ειμαι κάτω από τα γέλια ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
30 Μαΐου, 2015
Δικαιωνετε - με προσωπικο κοστος σας - αυτους που εμπιστευθηκαν τα ιερα κειμενα του μπου και επελεξαν να μη την συναντησουν. Μακαρι οι Αθηναιοι παικτες να λαβουν σοβαρα υποψη την εμπειρια σας.
30 Μαΐου, 2015
επος. Ναι!
30 Μαΐου, 2015
Μαύρο κι άραχνο λοιπόν με λίγα λόγια. Εκτός βέβαια κι αν έχες κλείσει τετράωρο και πας με δώρο το iMac 5K. Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο!
31 Μαΐου, 2015
Ωραίος, σωστός, παίκτης. Ναι!

Ρε παιδιά, λουλούδια; Αρκουδάκια; Γιατί;

Βάλτε τον εαυτό σας λίγο στη θέση της και φανταστείτε τι σκέφτεται όταν σας βλέπει με την ανθοδέσμη...
02 Ιουνίου, 2015
Θυμός ποσο ξεφτυλα πια, λιγο αυτσεβασμος ρε παιδια, λιγη αξιοπρεπεια....ακου εκει αρκουδακια και ανθοδεσμες στη πουτανα... φαντασου τι θα λεει κι αυτη....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6