Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπον εχουμε και λεμε για την κυρα Kira !
Κλεινω και παω στην ωρα μου , μου ανοιγει η κυρια των φωτο με πολυ ομορφο προσωπο ισια μακρυα μαλλια και καλο σωμα γυρω στο 1,71 με παρα πολλες ζωγραφιες ( ενα μανικι γεματο στο αριστερο χερι και κατι μαλακιες στην πλατη )
Αφου σπαω τον παγο μα την μια γιατι μπηκα με 6 πετσετες δωρο της ριχνω ενα ρουφιχτο φιλι πεταω 200 στο γραφειακι και παω για μπανακι .
Βγαινω και την βρισκω ορθια και ακουνιτη οπως οταν μπηκα με το τηλεφωνο στο χερι .
Λεω οκ καινουρια ειναι οποτε ας της δειξουμε τον δρομο για το κρεβατι .
Την περνω απο το χερι την καθιζω και της βαζω το τηλεφωνακι στο κομοδινο .
Δινω κατι φιλια και αρχιζω να βαζω γλωσσα οπου οσο εβαζα τοσο εσφιγγε τα χειλια , θα καλοπερασουμε λεω .
ξαπλωνω την φερνω απο πανω συνεχιζοντας τα φιλια αλλα μια απο τα ιδια , καποια στιγμη της λεω ειμαι ολος δικος σου κανε οτι γουσταρεις και τον πιανει με το χερι και αρχιζει να τον βαραει λες και ηταν σεικερ για φραπε για κανενα 5λεπτο , σε λιγο λεω δεν τον περνεις και λιγο στο στομα να δουμε τι εμαθες εκει στα ξενα .
Με κοιταζε σαν χαζη , δευτερη παροτρηνση στο κοριτσι αλλα αυτη αλλου και μου πεταει πιπα με καποτα , λεω μαλλον λαθευης και λεει το καταπληκτικο εξτρα 50 για πιπα χωρις .
Ποιος ειδε τον θεο και δεν το φοβηθηκε !!!
Τα λεφτα πισω τωρα και γρηγορα .
Ντυθηκα τα πηρα βροντηξα την πορτα και εφυγα μεσα στα νευρα .
Για καλη μου τυχη εστειλα στην Βιολετα η οποια ηταν ελευθερη οποτε σε μιση ωριτσα βολευτηκα με το παραπανω και χωρις μαλακιες σαν της Ζωγραφισμενης Πριγκιπισας προτητερα !!!
Ποιος πουστης πηγε την μικρη για μπανιο το ΣΚ και τωρα που εχει παρει και λιγο χρωμα ειναι ακομα ποιο μουνος ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΜrKavlopoulos, Kaloeros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2015
τις πετσέτες ξέχασες, γύρνα να τις πάρεις Γλώσσα

χαχαχαχαχαχ
01 Ιουνίου, 2015
εντω μεταξύ η κυρία είναι web cam girl με εξαιρετικές επιδόσεις...
http://www.xvideos.com/video10964908/esssscada_-_duble_anal_-_privatki.com
01 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
https://vk.com/id272871566
01 Ιουνίου, 2015
Μόνο το link από την κρυφή κάμερα στο δωμάτιό της λείπει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Καπέλο
01 Ιουνίου, 2015
Κρίμας την ομορφιά της..
01 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι φώτος από το VK δείχνουν μία απίστευτη μουν@ραΧαμόγελο
01 Ιουνίου, 2015
Επί τη ευκαιρία της κριτικής να επισημάνουμε και ένα foul του συγκεκριμένου γραφείου: όπως με το photoshop στην παραπάνω γκόμενα που κρύβει τα tatoo, μου είχε τύχει σε κάποια άλλη της αλυσίδας να είναι 15 πόντους κοντύτερη. Άνοιξε η πόρτα και κοίταγα σαν χαζός δεξιά αριστερά να βρω την γκόμενα. Ευτυχώς είπε ένα hello και έσκυψα και την είδα. Επίσης ενώ έγραφε τρία αστέρια στα αγγλικά, το επίπεδό της ήταν μεταξύ Palso Elementary και Νοηματικής. Οκ καλό το γραφείο σας, αλλά ρε παιδιά έλεος, πείτε και τα στραβά που έχει η γκόμενα για να είμαστε και προετοιμασμένοι, όχι να φάμε την ξενέρα της ζωής μας την τελευταία στιγμή.

Πάντως η παραπάνω πέρα από τα tatoo είναι και γαμώ τα μουνιά!
06 Σεπτεμβρίου, 2015
https://vk.com/svjatoslavadzhin?z=video158353959_171097574%2Fvideos-83482559
29 Οκτωβρίου, 2016
Ομορφη κοπελα, σωμα και φατσα, ομως φοραει σιδερακια και της χαλνανε τη μαπα. απο σερβις μια λεξη ειναι αρκετη. ΚΟΜΟΔΙΝΑΡΑ. Πλαστικη κουκλα εχει μεγαλυτερη συμμετοχη. Ολο μη και οχι, ακουνητη, νοοτροπια ρωσιδας που ηρθε να παρει τα λεφτα απο τα βλαχακια. ΜΑΥΡΟ και να μην ξαναρθει
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9