Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα πραγματικά εξαιρετική - από τις πιο καλές εμπειρίες μου στο χώρο.

Εμφάνιση σαν να έχει βγει από τσόντα. Βυζάρες (πολύ σφιχτές για να ναι φυσικές αλλά πραγματικά δεν μπορώ να πω με σιγουριά πως δεν είναι), μακριά λεπτά πόδια, χαλαρή κοιλιά, κώλος ωραίος αλλά ελαφρά πεσμένος. Πρόσωπο όχι όμορφο αλλά έκφυλο με μεγάλες χειλάρες.Προσκύνημα

Τηρήθηκε το dress code που ζητήθηκε και η κοπέλα ήταν πύραυλος. Βαθιά φιλιά, κουνήματα, τριψίματα, πρόστυχες εκφράσεις στο πρόσωπο. Πίπα με μεγάλη ποικιλία και εναλλαγές, πληθώρα στάσεων με τρομερή συμμετοχή. Περιποιημένα νύχια και εμφάνιση στην τρίχα.

Εκτός από το πολύ καλό κρεβάτι και την προκλητική εμφάνιση, η τύπισσα είναι και γαμάτο τυπάκι. Όταν μπήκα μέσα της πρώτη φορά με απίστευτα έκφυλο ύφος μου λέει "welcome to russia"! Τώρα που το σκέφτομαι λιώνω στα γέλια αλλά εκείνη τη στιγμή με το ύφος της μου ήρθε να την ξεσκίσω!!!

Όταν έφυγα από το δωμάτιο και ενώ περίμενα το ασανσέρ, τη βλέπω να έρχεται με αδιάφορο ύφος και πονηρό χαμόγελο (κοιτάζοντας αλλού) να μπει και εκείνη για να πάει στη ρεσεψιόν. Με το που κλείνουν οι πόρτες μου ρίχνει τρελό γλωσσόφιλο και ταράζω στο χούφτωμα κώλο και τις μπουτάρες που άφηνε ακάλυπτες το καυτό σορτσάκι.

Με το που άνοιξαν οι πόρτες δύο αδιάφοροι ξένοι που βρέθηκαν στο ασανσέρ συνέχισαν το δρόμο τους...

Πολύ ευχάριστη εμπειρία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
πολυ ομορφο μωρο...και ειδικα και με την συμπεριφορα που περιγραφεισ,την κανει ακομα καλυτερη

βεβαια ειναι εκτοσ των οικονομικων δυνατοτητων μουΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη
22 Μαΐου, 2015
Ναι!

Γράφεις ωραία Ματάκι
22 Μαΐου, 2015
Η αληθεια ειναι πως περασες καλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3