Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λιγο πολυ ισχυουν τα περισσοτερα που εχουν γραφτει για αυτην την κοπελα.Απλα καλη χωρις να κανει την εκπληξη που σε συνδυασμο με την τρομερη της εμφανιση θα ειχαμε μοναδικο αποτελεσμα.Τελοσπαντων η συναντηση εγινε σε γνωστο ξενοδοχειο της λεωφορου αλεξ.Η τιφανυ εχει φοβερο κωλο και φυσικο στηθος και καλουτσικο πρωσοπακι.Ειναι κοντουλα (ισως για αυτο να φορουσε ολη την ωρα κατι ψηλοτακουνα) αλλα εγω γουσταρω τις μικροκαμωμενες.Μετρια πιπα μερικα γλωσσοφιλα καιπισωκολλητο οπου με εξυπνα κουνηματα αποφευγει να μπεις βαθια οπως σωστα εγραψε και ο baby.Καπως ετσι τελειωσε ο πρωτος γυρος και ακολουθησε μασαζακι με κατι λαδια.Επισης να σημειωσω οτι δεν ηθελε να κανουμε το 69 πραγμα που με χαλασε.Σε λιγο ξεκινησε και ο δευτερος γυρος με σφυροκοπημα για πολυ ωρα με θεα τον υπεροχο κωλο της και τελειωμα στις βυζαρες.Και αφου εμεινε και κανα 20λεπτο μου εδειξε δικες της φωτο που εχει στο λαπτοπ ενω εχει ποζαρει και για το penthouse της Γαλλιας.Ευγενικη και με καλη διαθεση θα ικανοποιηση αλλα δεν θα τρελανει τον επισκεπτη.Ισως ξαναπαω ισως οχι αλλα σιγουρα για 1 ωρα και οχι για 2.Αυτο που μενει ειναι η εμφανιση της αλλα στα υπολοιπα δεν την βαζω με τιποτα στο επιπεδο των αλλων 3 κοριτσιων που εχω παρει απο citytoyrs(nataly,lana,viktoria).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
70
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού