Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφαση τελευταιας στιγμης...μ αρεσαν και οι φωτογραφιες της..πηγα
Ανοιγει η πορτα και η πρωτη εντυπωση"ωραια γκομενα"φορουσε εσωρουχα και ψηλοτακουνα.Βεβαια οταν εβγαλε τα τακουνια κατεβηκε στο 1.62?Καπου εκει.
Πολυ φιλικη απο την αρχη της συναντησης..εδειχνε να βιαζεται να μην ξοδεψει χρονο!!Της ειπα να κατσει λιγο να πουμε 2 κουβεντες..μετρια αγγλικα αλλα οκ χαμογελαστη και πολυ ανετη.Εκει καπου στην κουβεντα πεσαν τα πρωτα γλωσοφιλα με δικη μου πρωτοβουλια.Ντουζακι και επιστροφη στο κρεβατι...ωραιο σωμα...ιχνος κυταριτιδας και ενα κωλος.....ποιημα!!!Πραγματικα δλδ ειναι το δυνατο της σημειο.Πιπα οκ τιποτε τρομερο αλλα ικανοποιητικη,βαθια γλωσοφιλα και πολυ καθαρο μουνι.Γινανε διαφορα,69-στα 4 αυτη στο κρεβατι και εγω ορθιος απ εξω και φυσικα πισωκολητο που δεν γινοταν να μην τελειωσω ετσι λογω θεας..αυτη κατα την διαρκεια εκανε ωραια στησιματα ειδικα αυτο που τεντωνει τα χερια μπροστα και τουρλωνει τον κωλο....δεχτηκε και καποια ελαφρια μπατσακια στον κωλο που με φτιαξαν πιο γρηγορα αλλα οχι εξτριμ καταστασεις ....μετα το τελος του πρωτου γυρου μας ειχαν μεινει 10΄'οπου μονη της ηρθε και καθησε αναποδα επανω μου κανοντας ενα ωραιο 69 και τελειωνοντας στο στομα της.
Ωραιο μωρο που με εκανε να αισθανθω ανετα δεν με πιεσε για τιποτε και ειχε αρκετα καλη συμετοχη στο σεξ.Σε οσους αρεσει το GFE νομιζω θα γουσταρουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mixalis mixoy, amethystel και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού