Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρωγομουν μερες τωρα μετα την εμφανιση των φωτογραφιων της κοπελας και της φιλης της αλλα και της αμεσης επιβεβαιωσης απο τους κασκαντερ του σαιτ οτι επροκειτο περι αξιολογου τεμαχιου ... εκλεισα ραντεβου πολυ ευκολα για ξενοδοχειο στην εισοδο της πολης και εφοδος...
- Αγωνια μπροστα στην πορτα....ιδρωνουν οι παλαμες μην δουμε κανα δρακο και .... εμφανιζεται ενα ομορφο πλασμα ντυμενο με δαντελωτο "μπειμπι ντολ" (που το λεγαν παλια) και απο κατω καλτσες και κοκκινο βρακακι.
Πολυ ευγενικη προσπαθησε να ανοιξει κουβεντα (χωρις πολλα πολλα ομως) και κυριως ρε παιδια κορμαρα. Το σωμα της ειναι πραγματικα αψογο , σπανια εχω δει τετοιο κορμι. Θαθελα να τη δω καμια φορα σε καμια παραλια (γιατι ερχεται συχνα Ελλαδα για ... μπανια )να δω τι εντυπωση θα κανει στον κοσμο.
Υψος 170 περιπου , αψογη σιλουετα , καλοφτιαγμενο στηθος τριαρι, αλλα ενας κωλος , δεν εχω ξαναπιασει τετοια πετρα.
Μπραβο, φτου σου κοπελα μου.
Κατα τα αλλα, ενεργητικη πολυ στο να σε ξεσηκωσει , (κατι που το επαιζε , κατι γλειψιματακια κατι τετοια ξεσηκωτικα, κατι κωλοτριψιματα, με εκανε τουρμπο πολυ γρηγορα) . Καλη σε ολα τα αλλα του αγωνα γενικως, (για να μην το κανουμε και τσοντα) οχι ασχημο στοματικο , δεν πολυφιλουσε ( Χμμμ; ), και μαλλον απεφυγε το cim αν και στοχευα ετσι κι αλλιως να τελειωσω στους αεροσακους ... Ευχαριστημενος εμεινα .. Καλη στην επικοινωνια γενικως, ειναι Ουκρανη μου ειπε (και μενα) , αυτα. Α.. δεν θα παει στην Αθηνα μου ειπε , μονο η φιλη της θα κατεβει.
Να περνατε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2015
γυμναστρια fitness! Ματάκι
16 Απριλίου, 2015
Μπράβο που πέρασες καλά.
Κράτα καβάτζα, υπάρχει περίπτωση να αρχίσουν αφίξεις πάνω τεμαχίων Αμούρ ρους Ματάκι
16 Απριλίου, 2015
"- Αγωνια μπροστα στην πορτα....ιδρωνουν οι παλαμες μην δουμε κανα δρακο " ΧΑαχαχαχα Γλώσσα

Ωραία κριτική,μπράβο ρε Taso !!! Ματάκι

16 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα τοελεγα οτι θα κατεβη η φιλη της στην Αθηνα !!!
Ασε τι λεει αυτη !!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4