Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είσαι κάτοικος ή επισκέπτης της Θεσσαλονίκης και θέλεις να πετάξεις κάποια ευρώ και να περάσεις ένα βράδυ καλά.Ανοίγεις λοιπόν το news και βλέπεις επτά επιλογές.Μιλάμε όχι απλά για φτώχεια ότι και ότι,αλλά την φτώχεια την καταραμένη.Εξαίρεση αποτελούν η περίοδος της Έκθεσης,μετά εκεί πριν και μέσα στα Χριστούγεννα και λίγο κάτι κινείται το καλοκαίρι όπου ναι μεν ο αριθμός των επιλογών αυξάνει εντυπωσιακά αλλά δυστυχώς το ίδιο εντυπωσιακά δεν αυξάνεται και η ποιότητα.Νομοτελειακά και σχεδόν αυτόματα το χέρι σχηματίζει τον αριθμό και ξεκινάει να γράφει μήνυμα για μία από τις δύο καινούργιες κοπέλες,όποια είναι διαθέσιμη αφού οι φώτο σε προδιαθέτουν τουλάχιστον θετικά ως προς την εμφάνιση.



Ολα αυτά τα γράφω,κάνοντας έναν παραλληλισμό,γιατί στα λεφτά που δίνουμε μας πασάρουν τουμπιώτικα αλά γκοτζίλα γυρόνια,hot dog με ψωμί αφρό από γνωστή αλυσίδα που έχει κατακλύσει την πόλη και πάει λέγοντας.Σε καμία περίπτωση δεν περιφρονώ τα ανωτέρο ταχυφαγεία,τουναντίον τα προσκυνώ και τα τιμάω συχνά-πυκνά για να στανιάρω αλλά όπως σε όλα τα πράγματα στην ζωή θελουμε να πληρώνουμε αντιστοίχως της ποιότητας που αγοράζουμε ή κοντά κάτι σε αυτό. Με τα λεφτά αυτά όμως ρε παιδιά κανονικά θα έπρεπε να τρώγαμε φιλέτα,Chateubriand,Τ-bone κτλ.Τώρα αν το κρέας έρχεται από το Αμπερντιν της Σκωτίας,την Αυστραλία,την Νέα Ζηλανδία,την Αργεντινή ή το Kobe της Ιαπωνίας δεν θα τα χαλάσουμε αφού οι περιοχές αυτές αυτές μαζί και με άλλες στον πλανήτη θεωρούνται οι κορυφαίες για τους λάτρεις του κρέατος.Όπως για παράδειγμα και η φίλη μας η Carmen που στο news δηλώνει Λετόνα,ο Antisthenis στο thread της Θεσσαλονίκης που πόσταρε φώτο τις αναφέρει ως Λιθουάνες και σε μένα μου δήλωσε Ουκράνα!!!Οι χώρες αυτές λοιπόν μαζί με άλλες βγάζουν από τις καλύτερες πουτάνες και στην περιπτωση μας η συγκεκριμένη είναι από αυτές που τελικά τα λεφτά σου πιάνουν τόπο.



Για όσους έχουν ενδοιασμούς για τον αν είναι η κοπέλα που φαίνεται στις φωτογραφίες,ναι είναι αυτή.Αυτό που βλέπεις,αυτό θα γαμήσεις.Καθαρά υποκειμενική άποψη,από κοντά είναι ακόμα καλύτερη.
Στο προκείμενο λοιπόν Αγγλικά επαρκή,με την χαρακτηριστική βαριά προφορά της πρώην ΕΣΣΔ.Δωμάτιο καθαρό,τακτοποιημένο αλλά δύο μονά κρεββάτια(γελάνε και τα σεντόνια με τις μαλακίες σας),πετσέτες,μουσικούλα τα πάντα όλα λέμε.Υποδοχή με τις μαύρες ζαρτιέρες και τα κόκκινα εσώρουχα που φοράει και στις φωτογραφίες όπως επίσης και αυτό το κατακόκκινο κραγιόν που έχει στις χειλάρες της.Είναι τόσο έντονο κόκκινο και λαμπερό το κραγιόν της,σαν να έρχεται ειδική παραγγελία από το εργοστάσιο της Ferrari στο Μαρανέλο το χρώμα της,το θρυλικό Rosso FerrariΜεγάλο χαμόγελο Όμως αφού συστηθήκαμε,τις σκάω ένα(όχι δύο,ΕΝΑ) φιλί στο στόμα πριν μπω στο ντουζ και το μισό και βάλε κραγιόν ήταν στα δικά μου χείλη!!!Οπότε οι παντρεμένοι και οι έχοντες σχέση ας είναι αρκετά προσεκτικοί γιατί θα λερωθούν εύκολα.


Μαλλί όπως στις φωτογραφίες,ίσιο,μακρύ και κατάμαυρο και αν και είχαμε αρκετά σκοτάδια,πράσινο μάτι(δεν ορκίζομαι όμως) με έντονο λάγνο βλέμμα.Μετρίου αναστήματος αλλά η καριόλα έχει κορμάρα.Ελεγε αλήθεια δηλαδή ότι σπούδασε κάτι σχετικά με Fitness αφού η τύπισα έχει ΤΟ ΚΟΡΜΙ.Εννοείται πεντακάθαρη και ευωδιαστή,απουσία από χνούδι και ξυρισμένη παντού.Επιδερμίδα κάτι μεταξύ σε σατέν και μετάξι,ίχνος ατέλειας δεν βρήκα πάνω της,ούτε ένα σπυράκι ρε γμτ κάτι τέλος πάντων.Γυμνασμένη ένα κλικ πριν από αυτό που λέμε πέτρα.Στήθος σιλικονάτο μεν αλλά τρομερή δουλειά.Δηλαδή ο γιατρουδάκος της μπορεί να είναι πλαστικός αλλά ο μπαγάσας είναι καλλιτέχνης με ντοκτορά στην βυζολαγνεία(αν υπάρχει).Στητό,καμαρωτό,μεγέθους 2,5 ιδανικό για μένα,με ωραίες ρώγες που ανταποκρίνονται εύκολα στα χάδια και στα φιλιά και ελάχιστα σκληρό στην αφή.Συνολικά το όλο πακετό είναι πιο κοντά στο αματούρι,γλυκειά φάση παρά στην φάση ντόπερμαν-σκυλέ-ζυγός κτλ.Για μένα προσωπικά από τα καλύτερα κορμιά που έχω συναντήσει στον χώρο,μούναρος πραγματικός




Στον αγώνα μπορεί να ικανοποιήσει και τους παίκτες που γουστάρουν να έχουν αυτοί το πάνω χέρι αλλά από την άλλη δεν κωλώνει πουθενά η γκόμενα και να σε βάλει κάτω και να σε πηδήξει.Οτι θελήσεις θα το έχεις,όχι δεν μου είπε πουθενά και την ζόρισα όσο μπορούσα να δω αντιδράσεις.Δεχεται ευχάριστα δάχτυλα εμπρός αλλά και πίσω για λίγο που την δαχτύλιασα δεν παραπονέθηκε.Σε όλες τις στάσεις την ιδρώνει την φανέλα και αντέχει αγριάδες,δεν έχει μα-μου και μαλακίες.Στήνεται ωραία μιας και βοηθάει και η ευλυγίσια της σε όλες τις στάσεις,δεν κλέβει για να αποφύγει βαθιές διεισδύσεις και αν έπρεπε να σημειώσω κάτι αρνητικό είναι ότι η πίπα της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αφού χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι και εγώ που γουστάρω πιο σφιχτά και δυνάτα κόλπα δεν μου τα έδωσε.Αν την καθογηδήσεις βελτιώνεται η καταστάση αλλά όσο την άφησα μόνη της να κάνει παιχνίδι και να δω τί σκαμπάζει,δεν μου έδωσε το hardcore που ήθελα.Κρίμα δηλαδή και οι απίστευτες τσιμπουκοχειλάρες της ρε γμτ...Τελείωμα στην μάπα και σώμα free of charge,στις αμυγδαλές οι ασθενείς πληρώνουν συμμετοχή κάτι στον γιατρό,δεν τους καλύπτει εξ'ολοκλήρου το ταμείο.




Εντάξει στην ερημιά της πόλης,η δεσποινίδα ουσιαστικά τρέχει μόνη της με μοναδικό αντίπαλο ίσως την συμπαικτριά της,την οποία ζήτησα να δω αλλά ήταν απασχολημένηΚατσικογάμης.Καιρό είχα να συνευρεθώ με τέτοιο κορμί-φιλέτο.Και μεταξύ μας έφαγα καλά…


Καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2015
Πολύ ωραία κριτική, όπως και το μισάωρό σου άλλωστε! Ν'ασαικαλάΚαπέλο
13 Απριλίου, 2015
Ωραίο εργαλείο φαίνεται. Φέρνει της Μπελούτσι π χει μυαλό κουκούτσι!! Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2