Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχουμε και λέμε, οι φωτογραφίες πλησιάζουν ένα 80% καλό ποσοστό για μένα. Η συνεννόηση με δύο sms, και έκλεισα για 1 ωρίτσα. Φτάνω μου ανοίγει και βλέπω μωρό άλλο πράμα. Ποδάρες, κολάρα τούμπανο και στήθος στητό και μάλλον φυσικό. Με υποδέχτηκε με άσπρα εσώρουχα, συστηθήκαμε και μου αρχίζει με γλωσσόφιλα και αγκαλιές τρίβεται πάνω μου με ψιλό έκδυσε και μου έδειξε τον μπάνιο για ντουζάκι. Δεν προλαβαίνω να ξαπλώσω στο κρεβάτι, έρχεται αρχίζουμε πάλι τα φιλιά και σκύβει για πίπα, βαθιά χωρίς βιασύνες. Όπως είμαι σε της ζητάω να μου κάνει ένα ερωτικό χορό, εντάξει δεν το είχε πολύ μου άρεσε όμως γιατί το κορμί της είναι φοβερό και έτσι όπως το λίκνιζε με ερέθισε σε όλη τη φάση. Προς το τελείωμα ξαναπιάνει τον πούτσο και αρχίζει μια καλή πίπα, γυρνάμε σε 69, από μυρωδιές είμαστε κομπλέ μοσχοβολούσε, ανεβαίνει από πάνω την φέρνω κοντά μου και αρχίζουμε ένα αργό γαμισάκι, από πάνω ήταν καλή ήξερε να χειρίζεται καλά την λεκάνη της, την γυρίζω στα τέσσερα ρίχνω μερικές σφαλιάρες στα κωλομέρια έτσι για να γουστάρω, την φέρνω από κάτω και τελειώνω μέσα της. Ντουζάκι στα γρήγορα, βγαίνω και της ζητάω να μου κάνει μασάζ μιας και δεν είχαμε πολύ χρόνο, έβαλε την κρεμούλα της και ήταν οκ, περισσότερο αισθησιακό άγγιγμα ήταν παρά μασάζ αλλά στο τέλος μου τράβηξε μαλάκια και τέλειωσα στο στόμα της. Στα θετικά ήταν το πρόσωπο της δεν είναι τόσο γκαύλα όσο στις φώτο αλλά είναι εμένα με έφτιαξε. Σε αρνητικό πάλι δεν έχω να πω κάτι, ήταν καλή εμπειρία, θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
SaintOVA
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 VasilisK85

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού