Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτές οι φωτογραφίες της Darina Nikitina από το Nubiles και τα αντίστοιχα βιντεάκια, μου διέγειραν τη φαντασία. Έχω ένα φετίχ με τα πικάντικα και ταυτόχρονα αθώα πιπινο-μουτράκια, τύπου . Χτες δεν μπόρεσα να τη συναντήσω, αλλά ευτυχώς τα κατάφερα σήμερα, την τελευταία μέρα της στην Θεσσαλονίκη. Η κοπέλα είναι να την ερωτευτείς! 1.65 ύψος με τέλειες αναλογίες, σφιχτό σχετικά κορμάκι με άψογο σταρένιο χρώμα, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, βυζγιά φυσικά με puffy nipples, xάρμα αφής και οφθαλμών, δάχτυλα χεριών - ποδιών πολύ περιποιημένα και αρμονικά, με σκουλαρίκι στον αφαλό και το must kinky για μένα, αλυσιδίτσα στον αστράγαλο, μαλλάκια κοντά στο χρώμα του σταχυού, φατσούλα εκφραστική και χαριτωμένη. Λέει λίγα, με τα κλασικά Αγγλικά επιπέδου Β Junior της ένδοξης και ανεπίδεκτης (όχι όμως και ανεπήδηχτης) μαθήσεως ξένων γλωσσών Ρωσικής φυλής, είναι υπάκουη και δεν αναλαμβάνει εύκολα πρωτοβουλίες - χωρίς αυτό να με χάλασε. Πίπα σφικτή -όχι όμως και βαθιά - με κολπάκια της γλώσσας σε όλο το κεφαλάρι, με ταυτόχρονη περιποίηση με τα χεράκια της κορμού και μπαλακίων. Το ζει το γαμήσι, είναι ευεπίφορη στο δαχτύλιασμα, έχοντας κλειστά τα όμορφα ματάκια της, με τις σέξυ φωνούλες της, τα αισθησιακά γλωσσόφιλα την ώρα της πράξης. Μου έβγαλε τον αγαπούλη sugar daddy, αλλά ατύχησα γιατί ήμουν αρκετά κουρασμένος, καθώς πήγα να την συναντήσω αμέσως μετά τη δουλειά, οδήγησα από επαρχία με καταρρακτώδη βροχή και δεν την χάρηκα όσο θα ήθελα μέσα σε αυτή την ωρίτσα που έφυγε σαν νερό! Αν ξαναέρθει θα προσπαθήσω να την κλείσω για παραπάνω! Έχω το μεθυστικό άρωμα της πάνω μου ο γέρο - τράγος και προσπαθώ να το κρατήσω όσο γίνεται παραπάνω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2015
ευεπίφορη=επιρρεπής
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1