Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν έχουμε και λέμε η γκομενίτσα από Talin θέλει να πιστέψουμε ότι είναι αγγλίδα αλλά τέλος πάντων. Από εμφάνιση όντως είναι ωραία , ψηλή γύρω στο 1,82 όχι τόσο αδύνατη όπως φαίνεται στις φωτό , με πιασίματα αλλά σφιχτή .Βυζάρες φυσικές με ωραίες ρώγες, piercing σε γλώσσα και αφαλό . Τώρα στο προκείμενο η γκόμενα ρε παιδιά μύριζε παράξενα... έχετε φάει παστουρμά ? μετά πως μυρίζει ο ιδρώτας κάτι τέτοιο , κάτι σαν γύφτικο πανηγύρι ένα πράμα. Την ρωτάω λοιπόν δεν θα κάνεις ντουζάκι ? έχω κανει , απαντάει ...δηλαδή εάν δεν είχε κάνει πως θα ήταν ???

Στο perfomance τώρα , πίπα πολύ γρήγορη λες και κρατούσα χρονόμετρο , ώπα τις λέω , αλάργα και τις βάζω δύσκολα... τις πιάνω τα χέρια την γυρίζω ανάποδα με το κεφάλι στην άκρη του κρεβατιού προς τα κάτω και την αρχίζω fuck throat μιλάμε την έπνιξα στην κυριολεξία . Πρώτη κατάθεση εκεί. Αλλά κατευθείαν στο μπάνιο για φτύσιμο λες και ήταν κεζάπι. Αλλά έτσι που τα είχα πάρει την δυσκόλεψα στον 2ο γύρο , την έβαλα για τιμωρία και μου έκανε ενα καθαρισμό εντέρου ... άλλο πράμα , ηρέμησα και από κατι ενοχλήσεις που είχα τελευταία με τις αιμμοροίδες μου ....2η κατάθεση στην λερωμένη γλώσσα της και κλείσαμε με golden shower (+50) για να κανει γαργάρα τα υπόλοιπα...

Συμπέρασμα , πέρα από καλή και φυσική εμφάνιση μην περιμένετε τίποτα από μέρους της . Εάν πάρετε πρωτοβουλίες δέχεται ότι ανωμαλία γουστάρεται εκτός από lesbian !!!! To θεωρεί πιο δυσκολο από τα άλλα ... Τι να πει κανείς...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mr.bean
Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
91
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού