Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση χθες με την κοπελιά σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο σχεδόν

Την είχα βάλει στο μάτι μέρες αλλά δεν είχα προλάβει γενικότερα

Συνενόση με το γραφείο πιο εύκολη δεν έχει.
Αλήθεια όμως 2 sms και τέλος !!!!!

Χτυπάω πόρτα και ανοίγει με ένα ροζ κορμάκι και ψηλοτάκουνα ( πολύ όμως ) μποτάκια
Είχα πολύ όρεξη να την συναντήσω και εκεί στο άνοιγμα της πόρτας κάπου με έχασε..

Πάρα πολύ αδύνατη και μόλις έβγαλε το μποτάκι πάρα πολύ κοντή...ενα σώμα που απο την μια είναι αδύνατο
γυμνασμένο και απο την άλλη ανύπαρκτο βυζί κ κώλος που σε καρφώνουν τα κόκκαλα...επίσης στο πρόσωπο δεν ήταν τόσο γλυκιά
Ομορφη μεν αλλά "σκληρό" πρόσωπο..απο το πολύ αδύνατο μάλλον

Πάω να μιλήσω και εδω για ακόμη μια φορά αγγλικά 0 !!!
μα ρε πούστ! μου έξω βγαίνετε στην ευρώπη αρθρώστε και καμιά λέξη...ελεος..

Το θεωρώ απαράδεκτο για citytour που ζητάαει και 200 να μην μιλάει αγγλικά, να σε χαλαρώσει
με λίγη κουβεντούλα με λίγο social time. Οχι τίποτα ιδιαίτερο, βασική συνεννόηση.
Τώρα θα μου πεις να γαμήσουμε πάμε οχι για να κάνουμε συζήτηση αλλά λίγο μπίρι μπίρι είναι
απαραίτητο για εμένα για να βγώ απο την μέρα που κουβαλάω στην πλάτη μου και πάω να περάσω καλά.


ΑΜΗΧΑΝΙΑ

Εαν έχεις το θεό σου με κοίταγε σαν άγαλμα και εγω επειδή ρώσικα δεν ξέρω είπα 1-2 λέξεις
που γνωρίζω γέλασε λίγο και αυτό ήταν
Της λέω μπαίνω στο μπάνιο οκ οκ μου λέει

Ημουν έτοιμος να την κάνω αλλά λέω δεν γαμιέται
Απο τα νεύρα μου επλυνα και τον πουτσ0 μου με σαμπουάν για τα μαλλιά...εκεί να δείς γέλια..

Τέλος πάντων βγαίνω εξω και ξαφνικά ήταν σαν να πάτησε το κουμπί

με σπρώχνει στο κρεββάτι ( προσπαθεί δηλαδή γιατί ειμαι και 100 κιλά ) βγάζει την πετσέτα και αρχίζει την πίπα
Καλό τσιμπούκι βαθύ με λίγο χέρι και χάιδεμα γενικότερο αλλά και γύψιμο

Μου φοράει προφ. και καβαλαει. Την σταματάω όμως μετά απο λίγο γιατί πραγματικά τα κόκκαλα με πόναγαν
Την γυρίζω στα τέσσερα πάω να την καρφώσω...οοοοοπα φρένο ΚΟΚΚΑΛΑ !!!! απο μακριά το μισό μέσα γιατί πιο μέσα είχε πόνο
Αλλαγή σε ανάσκελα και εκεί βρήκαμε τα ίσια μας

Αντοχή στο κοπάνημα χωρίς αύριο με πολύ συμετοχή απο μεριά της και μετά απο λίγο αρχίσανε και οι κραυγούλες
Πολύ καλή συμμετοχή με χάδια φιλιά παθιασμένα και να τραβάει σεντόνια και μαξιλάρια
Τελείωμα απο μένα υγρό μουνί φούλ ( που στην αρχή ήταν σαν ξεραμένο χώμα )
και μια ικανοποίηση στο κατακόκκινο προσωπό της

Εκεί μου τα χάλασε λίγο ακόμα γιατί ήθελε και αγκαλίτσες και να βγάλει φώτο και να κάτσουμε να ερωτευτούμε

Είχαν περάσει 35 λεπτά και σηκώνομαι μπάνιο και λέω sorry αλλά έχω δουλειά και πρέπει να την κάνω

Γεια σας - γειά σας και έφυγα με πολύ ανάμεικτα συναισθήματα. Μου άρεσε ή όχι ?

Αλλά απο εναν επαγγελματία που κάνει αυτό και ζητάει και τόσα θα περίμενα κάτι διαφορετικό
Κάτι πιο "σωστό". Να τσιμπήσει την ψυχολογία μου να μου πει 1-2 κουβέντες να κάνουμε λίγο παιχνίδι
και μετά να μου πετάξει τα μάτια έξω.
Και όχι το αντίθετο....να με κοιτάει αποσβολωμένη να προσπαθώ να φτιάξω εγώ κλίμα και
να ρίχνουμε ενα 5 λεπτο καλό sex λόγω "τεχνικών" ( βλ. κόκκαλα) δυσκολιών...

Οτι και να είναι πάει ακόμη ένα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
57
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2015
Για τους λάτρεις των skinny όλα όσα λέτε [ με χιούμορ ] ακούγονται πολύ καλά. Άλλωστε φαίνεται και στις φωτο ότι είναι πολύ αδύνατη [ !!! ]. Το μόνο μείον της φαίνεται να είναι η έλλειψη επικοινωνίας. Στα υπόψη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1