Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γλώσσα Το κορίτσι έρχεται εδώ και χρόνια,αλλά ποτέ δεν το τίμησα, καθώς οι φωτογραφίες της δεν ελκύουν.... Δεν το μετάνιωσα. Με υποδέχθηκε με ένα όμορφο φόρεμα και με ένα φαρδύ χαμόγελο....Ιδιαίτερα ευχάριστος άνθρωπος και δεν μου είπε όχι σε τίποτα. Γυμνασμένο κορμί, μαυρισμένο και ευωδιαστό. Έγλυψα για πολύ ώρα την κλειτορίδα και την άκουσαν όλες οι καθαρίστριες του βαρδαροξενοδοχείου...... Τέτοια πίπα είχα να βιώσω από την αξέχαστη Μελίντα..... Στον αγώνα είναι ιδιαίτερα ενεργητική και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα λεφτά μου έπιασαν τόπο..... Παίρνει φοβερές στάσεις...ιδιαίτερα στα 4....Κορίτσι για ροκιές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2015
ανέβασε την ταρίφα στα 200.. ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
M
mars_ch
22 Ιανουαρίου, 2015
200 εβραίοι για τζουλια για μια ώρα και χωρίς να βλέπω να αναφέρεις κώλο ή τυπογραφικό λάθος είναι ή πιάστηκες κώτσος Γερο-μύστης
22 Ιανουαρίου, 2015
Δεν ξέρω αν είναι για ροκιες, αλλα εχει σταθερή και διαχρονική αξια. Οποίος ειναι ευγενής και καθαρός, εισπράτει το μέγιστο.
23 Ιανουαρίου, 2015
Μάλλον έκανε λάθος ο τύπος. Η τιμη ειναι ( αναφέρω οτι λέει το site ) 170 η ωρα, 100 το 30λεπτο. Αυτα incall και all services inclusive.
Ας διαβάζετε πρώτα πριν βγάλετε χολή.
24 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως έκανα λάθος......ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ τα 170 και της έσκασα 200 νομίζοντας ότι παίρνει ότι παίρνουν και οι άλλες......επίσης δεν πρόσεξα ούτε το anal free.....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5