Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δανείστηκα πιο πάνω ως επικεφαλίδα μια φράση του NITRO (υποβάλλω τα σέβη μου!) από την προηγούμενη κριτική του γιατί με τις δυο αυτές λέξεις τα λέει κανείς όλα για την Emilly.

Το πρακτορείο αν και έστειλα τρία SMS για επίσκεψη την προηγούμενη ημέρα με αγνόησε και δεν απάντησε γιατί προφανώς θα ήταν full booked και μ΄ έγραψαν κανονικά. Το Σάββατο όμως το πρωί σε νέο μου SMS απάντησαν κι έκλεισα εύκολα ραντεβού ύστερα από λίγο σε πολυτελές ξενοδοχείο (όπου όμως είχε ομιλία ο πρωθυπουργός μας και γινόταν ο χαμός - πάντως δεν συνάντησα πρόβλημα).

Πολύ όμορφη κοπέλα, ακριβώς όπως στις φωτογραφίες και καλύτερη. Με όσα καλά την περιγράφουν εμφανισιακά οι προηγούμενοι, τίποτε λιγότερο δεν έχω να προσθέσω.

Πιπίνι, 20 χρονών, γύρω στο 1,75 ύψος με υπέροχο-αρωματισμένο δέρμα, χαίρεσαι να την γ…ς κι ας μην τα δίνει όλα.

Μόνο και μόνο για τα νιάτα και την ομορφιά της αξίζει μια φορά να την γευτείς.

Στο στοματικό (χωρίς προφυλακτικό) πολύ καλή αλλά όχι άριστη (πάντως NITRO δόντια δεν κατάλαβα, πότε πρόλαβες και της τα λιμάρισες φίλτατε?) πλην όμως αν και στο σχετικό site αναφέρεται ότι προσφέρει CIM τούτο το κάνει μεν αλλά χωρίς να σου βγάλει το προφυλακτικό (όπως μετά μεγάλης μου εκπλήξεως την άκουσα να ξεστομίζει ως δικαιολογία όταν τη ρώτησα σχετικά).

Τα προφυλακτικά που χρησιμοποιεί είναι στενά, κόκκινα και με άρωμα φράουλας (για γεύση δεν την ρώτησα).

Στα υπόλοιπα είναι πολύ καλή και με αρκετή συμμετοχή πλην όμως αν και στο σχετικό site αναφέρεται ότι προσφέρει a-level τούτο το αποφεύγει ό,τι και να της τάξεις. Μάλιστα εδώ η δικαιολογία της ήταν ότι τον έχω μεγάλο (μακάρι να ήταν έτσι - δεν είμαι βέβαια και γαριδάκιας αλλά ανήρ της μεσαίας τάξης) κι όταν είδε ότι νευρίασα και της είπα να αφήσει τα σάπια μου είπε ότι το ΄χει κάνει μόνο δυο φορές και ότι πονάει. Έκανα ότι δεν κατάλαβα το δούλεμα (καθότι ο δακτυλοσκοπικός και οπτικός έλεγχος μαρτυρούσαν ότι την είχε δουλεμένη την τρύπα) και βολεύτηκα με ό,τι πρόσφερε το κατάστημα.

Εν κατακλείδι καθότι είναι κούκλα και πιτσιρίκα αξίζει μιας επίσκεψης επειδή όμως μας δουλεύει δεν θα ξαναπάρω.



Μετά τιμής

VARNALIS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού