Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα και Χρόνια πολλά,
Καθυστερημένη κριτική κατά πολύ (my apologies). Η συνάντηση έγινε την τελευταία μέρα παραμονής της στην πόλη και την γράφω τώρα γιατί σύμφωνα με όσα μου είχε πει με το νέο έτος θα επιστρέψει μετά από tour στην Ευρώπη.
Σε σχέση με της φωτό η μόνη διαφορά είναι στα μαλλιά και αυτές που έβαλε πρόσφατα στο en είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα και την κολακεύουν περισσότερο. Θα συμφωνήσω σε όλα με τον προηγούμενο παίκτη, απίστευτη επιδερμίδα, πολύ βαθύ φιλί και πίπα που με την αίσθηση του piercing που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ είναι τέλεια, περισσότερα τατουάζ από τις φωτό αλλά καλαίσθητα όλα και amateur φάση!!!
Με υποδέχτηκε μόνο με τα εσώρουχα, πήρε το παράβολο μπροστά και η συνενόηση έγινε σε λίγα αγγλικά που ξέρει και στη διεθνή γλώσσα σώματος - νοηματικής. Πολύ καθαρή και μοσχομυριστή και γενικά μια συνάντηση που μου άρεσε πολύ η χημεία που έβγαζε. Αρκέστηκα σε έναν γύρο Κεφάλι σε τοίχο! λόγω απειρίας μου στη διαχείρηση χρόνου που ολοκληρώθηκε με έκπληξη cim χωρίς extra cost παρόλο που έτσι έλεγε το site. Σε γενικές γραμμές ήταν μια καλή "συνεδρία" στα μέτρα που μου αρέσουν και θα την προτιμούσα ξανά σε επόμενη ευκαιρία.
Καλή χρονιά να έχουμε με ωραίες φάσεις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
lalatos1979
Μέλος
Εγγραφή:
5 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2014
μπραβο τυπε παντα τετοια ευχομαι καλη χρονια!
TM
Takis Modinos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1