Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καταρχην ολοιμας ξερουμε οτι δεν ειναι απαρετητο οταν καποιος περασει καλα με ενα κοριτσι,να περασουν το ιδιο ολοι,η κ το αντιθετο!ποσο μαλον εγω ο ιδιος που ειχα παρει την αλισον πριν 3 χρονια κ δεν ειχα περασει καθολου καλα!!επιδει ομως τη γουσταρα εμφανισιακα,αποφασισα να την ξαναδοκιμασω!!ειναι ακριβως οπως στις φωτο!ωρεο προσωπο με συλικονατα χειλη που της πανε πολυ κ σε προδιαθετουν!στηθοι συλικονατα πετυχημενα στο μεγεθος που πρεπει!σωμα πολυ ωρεο για τα γουσταμου!εχει χασει λιγο απο τον πατο που ειχε,αλα διαθετει ακομα πολυ αξιολογο πισινο συστημα!!ξερωντας οτι ειναι δυσκολη πηγαινω με σχεδιο!ρωταω για cim me 20 εβρω,μου λεει 50.αστο της λεω!τη ρωταω για φιλια,μου λεει καλυτερα οχι!ωρεα λεω κ προχωραμε!τη γυρναω 69 οπου βαζω ολημου τη τεχνη,τρελενεται κ μου κανει στοματικο απο τα ολιγα!εχει τρελαθει!κουναει τη λεκανητης συναχεια κ εσθανομαι τα πρωτα υγρατης στο στομαμου!!δεν μπορεσα να κρατιθω κ παρα πολυ,κ λεω δεν γαμιεται ριχτα στο στοματης κ ας τσατιστει!τα αμολαω!καμια αντιδραση,τα περνει ολα!κ φευγει αργα για το μπανιο οπου τα φτινει!γυρναει με γελιο κ μου λεει εισαι κακο παιδι!παμε καλα λεω!!μετα εγινε ο χαμος!τι φιλια με γλωσα,στησιματα φοβερα!!στα τεσερα ολα ταλεφτα!κ cow girl με τρελα απο τα καλυτερα!!πραγματικα δεν το πιστευα ουτε εγω!!μπορει να πετυχε η χημεια!παντος ειναι σιγουρο οτι θα την ξαναδω την επομενη!!!!τελος να πω φοβερα καθαρη κ φρεσκολουσμενη!εχω αωστια με το θεμα αυτο!!!το μουνακιτης κ το κολαρακιτης μοσχοβολαγανε!!!!κ επισης τελοια δοντια!!κ με αυτο αρωστια!!ξεχασα να πω!ξανθο μαλι κ σοκολατι δερμα!ο τελοιος συνδιασμος για μενα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
30
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2014
Τι να πω τώρα ρε πούστη μου. Μας περνάτε όλους για παππούδια αγράμματα με Αλτζχάιμερ και ολική τυφλότητα μου φαίνεται ΓαμήσουΜαλακία
13 Δεκεμβρίου, 2014
χαχαχαχαχα!!! Σωστός ο bustert!! Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2