Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και παλιός στο χώρο των στούντιο είπα να δοκιμάσω την εμπειρία των city tours. Γενικά η julia δεν με τράβηξε από τις φωτογραφίες. Διαβάζοντας στο φόρουμ κατάλαβα ότι είναι λίγο αμφιλεγόμενη περίπτωση. Ίσως το ότι η ταρίφα της που ήταν ελαφρώς μειωμένη με έκανε να κλείσω για μία ώραΚεφάλι σε τοίχο!. Εύκολη smsσική συνενόηση στα αγγλικά και κλείσιμο ραντεβού αργά το βράδυ στο χλιδάτο hotel της πόλης. Κάνω το λάθος να πάρω μια μικρή πράσινη μπύρα για το δρόμο μιας και είχε ζέστη έξω. Φτάνω στο δωμάτιο μου κάνει μια χαμογελαστή υποδοχή με τακούνια και στενό φόρεμα αν θυμάμαι καλά. Γενικά από εμφάνιση λίγο καλύτερη απο τις φωτο, μέτριο ύψος, μέτριο φυσικό βυζί και καλό κωλαράκι. Μου θύμισε καθημερινή γκομενίτσα που θα δεις στο δρόμο και θα πεις από μέσα σου "σου ρίχνω έναν πούτσο..". Με το που βγάζω το παραδάκι και το ακουμπάω στο έπιπλο μου αρχίζει μια ανάκριση αν έχω πιει και ότι δεν μπορεί τους μεθυσμένους και κάτι τέτοια χαζά (στην σλοβακία όλη μέρα σουρωμένοι είναι ήμαρτον...Μαλακία). Προσπαθώ να τη συνεφέρω λέγοντας της ότι μόνο μια μπύρα ήπια λίγο πριν και δεν τρέχει τίποτα. Αφού ηρέμησε μετά το παραλήρημα των drunk and stoned persons και μετά την ξενέρα που έφαγα μπαίνω για μπάνιο. Ακολουθεί καλή πίπα και γλυφομόυνι σε 69 αλλά από γλωσσόφιλα τπτ. Δεν ξέρω αν έφταιγε το απαγορευμένο είδος μπύρα. Ακολούθησε γαμήσι σε διάφορες στάσεις και έδειχνε να της αρέσει αφού δεν δίσταζε να φωνάζει. Ακολούθησε ντουζ και πολύ μπλα μπλα από την joulia, μπορεί και με σκοπό να φάει την ώρα. Αφού άκουσα τη γκρίνια της για την πόλη μας και για την Ελλάδα γενικά την έβαλα να μου κάνει λίγο μασάζ για να αρχίσει ο δεύτερος γύρος. Με το που βλέπει έπαρση σημαίας και της λέω να τον γλύψει βλέπει την ώρα στο κινητό και μου λέει έχουμε 10 λεπτά ακόμα. Έκει τρώω το δευετρο ξενέρωμα και της λέω προλαβαίνουμε. Την παίρνω στα 4 (είχα σκοπό να ζητήσω και κώλο μιας και ξέρω ότι δίνει αλλά λεω ασε μη μου βγάλει κανένα χρονόμετροΜαλακία) Γενικά ψυχρή επαγγελματίας, κάνει τα πάντα καλά για αυτό που πληρώνεται αλλά περίεργη συμπεριφορά. Γενικά μια μέτρια εμπειρία... Στα πολύ μείον ότι κάθε φορά που έρχεται στην πόλη μας στέλνει sms στο πελατολόγιο να ενημερώσει ότι ήρθε..Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2014
μα και εσύ δεν ρωτάς πριν πας...όταν σουπε για την πόλη σου έπρεπε να της απαντήσεις γιατί μωρή καταθλιπτικιά στη Θήβα που ζούσες με τον βλάχο ήταν πιο ωραία?Κατσικογάμης
11 Δεκεμβρίου, 2014
xaxaxaxaxa γιατί μωρή καταθλιπτικιά στη Θήβα που ζούσες με τον βλάχο ήταν πιο ωραία?
13 Δεκεμβρίου, 2014
ετσι ακριβως ειναι. πριν 2-3 χρονι που την ειχα κλεισει εγω σαλονικη μου λεγε τα ιδια. οτι δεν της αρεσει, οτι δεν θα ξαναρθει , οτι οι θεσσαλονικεις δεν ξερουν να φερονται ειναι παζαρτζιδες κλπ.
απο τοτε ερχεται καθε 2 μηνες και μια φορα μου στηλε κι εμενα σμσ οτι ηρθε , αν δλδ εισαι παντρεμενος μπορει να βρεις και το μπελα σου.
ας της πει καποιος οτι αν δεν της αρεσει να μη ξαναρθει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3