Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν να αναφέρω πως φιλί με γλώσσα δε ζήτησα γιατί μου είπε πως έχει τις αμυγδαλές της.

Στα της εμφάνισης, ότι περίπου βλέπεται στην πρώτη φωτογραφία, ελάχιστη επεξεργασία, από κοντά είναι πιο γλυκιά. το στήθος είναι μεγάλο, το νούμερο που λέει τετράρι στητό και σκληρό, ουλές από πλαστική δεν είχε και όσο το ψαχούλεψα δε βρήκα εμφύτευμα, οπότε μιλάμε για ένα πλούσιο, στητό φυσικό στήθος, ενδύκνειται για βυζολάγνους. τα αγγλικά της από ότι τα μέτρισα είναι καλά αλλά η συνάντηση είχε γίνει στα δικά μου μέτρια ρώσσικα, που καλυτέρευσαν αρκετά στο χρόνο. Το δέρμα απαλό, όχι όμως ιδιαίτερα αλλά ωραίο, καλυπτόμενο με χνούδι, μαυρισμένη από σολάριουμ νύχια περιποιημένα και στα χέρια και στα πόδια με μανώ κόκκινο στα των χεριών και μαύρο στα των ποδιών. Λεπτή δεν είναι περιττά κιλά όμως δεν έχει (δεν είναι τέλεια αλλά δεν είναι αντιαισθητικό).

Στα της συνάντησης: ο αγώνας έλαβε μέρος σε γνωστό τετράστερο ξενοδοχείο. Η κοπέλα με υποδέχτηκε χαμογελαστή συστηθήκαμε κάναμε μπανάκι, μου είπε για τις αμυγδαλές της, έδωσα τη πληρωμή της και μετά ξεκίνησε ο αγώνας. Το κορίτσι (δε μοιάζει άνω των 25 ετών) γουστάρει αυτό που κάνει. Πίπα βαθεία με πολύ παιχνίδσμα της γλώσσας, ρούφηγμα και γλύψιμο στα @@ καλό με ρωτούσε όποτε μπορούσε άμα μου άρεσε και τι ήθελα να μου κάνει. Έκανε σεξ με μεγάλη ενεργητικότητα, επίσης έπαιρνε πρωτοβουλίες σε συνοδεία λάουντζ μουσικής, τζελ έβαλε πρως το τέλος, αφού κάναμε σεξ ήδη σαράντα λεπτά, εναλλαγή στάσεων από ιεραποστολικό σε κάουγκιρλ σε κουτάλια στα τέσσερα, με αυτήν από πάνω και στο τέλος κουτάλια πάλι και θέσεων αρκετές φορές κρεβάτι, μπροστά από καθρέφτη, στο μπάνιο κλπ. Τελείωσα οκτώ λεπτά πριν τη λήξη της ώρας μέσα της έκανα μπάνιο, ντύθηκα μιλήσαμε λίγο και έφυγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
nikostratos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
460
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού